«Динамо» продовжує підготовку до матчу з «Олександрією»

Динамо Київ 22 Жовтня, 21:20 1972
«Динамо» продовжує підготовку до матчу з «Олександрією» | 19-27
У четвер, 22 жовтня, динамівці провели тренування на клубній базі в Конча-Заспі в рамках підготовки до чергового матчу чемпіонату України.

Перед її початком головний тренер «Динамо» Мірча Луческу вже традиційно зібрав всю команду в коло і озвучив план на тренувальну сесію і пояснив, чим саме займатимуться «біло-сині» в найближчі півтори години.

Заняття розпочалося з інтенсивної розминки і бігових вправ. Потім динамівці перейшли до ігрових серій з певними завданнями: відпрацювання пресингу, вихід з оборони в атаку і навпаки, прискорення, контроль м'яча.

В цей час голкіпери займалися на сусідньому полі під керівництвом Михайла Михайлова. У другій частині заняття вони приєдналися до польових гравців, і команда вже загальним складом провела двосторонку, відпрацьовуючи тактичні компоненти.

На завершення заняття динамівці відпрацювали удари по воротах.

Окремо від партнерів займався Віталій Миколенко, якому тренерський штаб дав паузу з огляду на щільний графік. Також разом з командою працював форвард київського «Динамо» Артем Бесєдін, який нещодавно приступив до тренувань після тривалої дискваліфікації, пов'язаної з позитивною допінг-пробою. Продовжують відновлюватися після отриманих ушкоджень Олександр Тимчик та Микита Бурда.

Завтра в обід «біло-сині» збираються на базі, після обіду і відпочинку динамівців чекає тренування і теоретичне заняття.

Нагадаємо, 24-го жовтня підопічні Мірчі Луческу зіграють з «Олександрією». Матч відбудеться на НСК «Олімпійський» і розпочнеться о 17.00.