Хто прийде до «Динамо» взимку? У киян є декілька варіантів

Динамо Київ 23 Жовтня, 20:19 22440
Хто прийде до «Динамо» взимку? У киян є декілька варіантів
Ігор Циганик поділився думками про можливе підсилення «Динамо» під час зимового трансферного вікна.

Пряма мова:

Луческу наразі знає, що робити аби в Динамо все було гаразд, з приводу того, яке підсилення буде взимку, я можу собі лише уявити.

По-перше повертається Сідіклей. Луческу добре знає цього футболіста. Оскільки уважно стежив за бразильським чемпіонатом. Інші бразильські клуби дали гарну рекомендацію Луческу щодо футболіста, який наразі виступає у складі Корінтіанса. І головний тренер Динамо зараз наполягає на тому, що по закінченню оренди Сідіклей повернувся в Україну, і спробувати його інтегрувати в гру української команди.

Крім того, Луческу буде наполягати, щоби придбали взимку декілька футболістів, але під конкретні позиції. Зараз відновився Бєсєдін, і якщо він буде гарно себе проявляти у тренувальному процесі, то цілком можливо, що проблема нападника у Динамо може відпасти, оскільки Супряга і Бєсєдін це два футболісти, які будуть конкурувати.

Так само потрібен в опорну зону футболіст, оскільки, хоч і придбали Белуце, ще треба побачити, як він виглядатиме, але сам по собі Луческу вважає, що в центрі поля повинен бути футболіст, який має більший технічний арсенал. Гравець, який зможе розвернути гру команди та вести її і найголовніше він повинен вміти виводити м’яч від центральних захисників і доводити його до групи атаки.

Наскільки мені відомо, що Луческу виявив бажання орієнтуватися на бразильців, але не на молодих, взятих на перспективу. Він буде дивитися на досвідчених футболістів.