Ігор Циганик: «Мені здається, Шапаренко - улюбленець Луческу»

Динамо Київ 23 Жовтня, 22:23 2474
Ігор Циганик: «Мені здається, Шапаренко - улюбленець Луческу»
Хавбек має місце в основі і нещодавно підписав новий контракт.

Журналіст Ігор Циганик вважає, що хавбек «Динамо» Київ Микола Шапаренко є одним улюбленців тренера Мірчі Луческу.

«Мені здається, що Шапаренко – улюбленець Луческу. Є футболісти, яким потрібно постійно говорити, що вони важливі та добре грають, і вони тоді будуть розкриватися. Дуже сильно був задоволений Шапаренком Шевченко в жовтневих поєдинках збірної України з Францією, Німеччиною та Іспанією. Так само гравець Динамо виконав дуже великий обсяг роботи у матчі з Ювентусом. У нього не все виходить те, що він задумав, але якщо на гру дивитися на стадіоні з трибун, то помітно, що у нього дуже нестандартні ходи».
«Вони поки не проходять, але він навчиться їх робити і його почнуть розуміти партнери. Тоді запрацює той механізм, який хоче Луческу. І головним гвинтиком повинен бути Шапаренко».
«Луческу бачить Лєднєва на позиції вісімки, але поки там краще виглядає Шапаренко. А на позиції Буяльського він бачить Дуелунда. Але поки ці футболісти програють конкуренцію. В одній з розмов Луческу сказав, що він розраховує на Дуелунда більше, ніж на всіх футболістів, яких поки немає в основі команди. Він бачить в ньому дуже хорошу перспективу і потенціал», - сказав Циганик.