Жерсон Родрігес: «Я бився за команду, намагався показати свою кращу гру»

Динамо Київ 24 Жовтня, 20:34 2389
Жерсон Родрігес: «Я бився за команду, намагався показати свою кращу гру»
​Форвард київського «Динамо» поділився враженнями від гри з «Олександрією». Нагадаємо, Родрігес вийшов у стартовому складі та був замінений в перерві зустрічі.

- Жерсоне, ти доволі давно не грав на позиції центрфорварда. Важко було звикнути до неї і протистояти насиченій обороні гостей?

- На початку гри було трохи важко відразу пристосуватися і знайти свою кращу гру. Але потім поступово все налагодилося, у нас були хороші атаки. Я боровся за команду, і це найголовніше. Ми здобули три очки, а значить виконали роботу належним чином. Звичайно, позиція центрфорварда – це не оптимальна для мене позиція, але я можу без проблем зіграти на цій позиції.

- Яку установку з приводу дій на позиції форварда тобі давав тренерський штаб?

- Я мав показати свою кращу гру, робити на полі те, що я вмію. Звичайно, тренер знає, що це не ідеальна позиція для мене, але він мені довіряє. І він знав, що я докладу максимум зусиль, аби допомогти команді, зроблю все від мене залежне для позитивного результату. І я це робив на полі – бився за команду, за результат, намагався показати свою кращу гру.

- Чому тебе замінили в перерві?

- Це рішення тренера, воно не обговорюється. Думаю, це пов'язано з тим, що у нас зараз насичений графік, багато ігор, і при цьому кожен гравець повинен отримати ігровий час. Тренер знає, коли і хто повинен вийти на поле, а ми повинні поважати рішення тренера, працювати на тренуваннях і бути готовим вийти на поле в будь-якому матчі і на будь-якій позиції.

- Вже за кілька днів «Динамо» знову зіграє в Лізі чемпіонів. Важко було налаштуватися на матч чемпіонату між двома поєдинками на євроарені?

- Звісно, буває непросто за короткий період часу перебудуватися з одного турніру на інший. Але у нас у команді всі професіонали своєї справи, всі знають, що потрібно приділяти належну увагу відновленню. Кожен знає свій організм і знає, скільки часу йому потрібно для того аби якомога краще відновитися і підготуватися до наступної гри.

- Які очікування у тебе від матчу з «Ференцварошем»?

- Не буду нічого говорити наперед. Але впевнений, що ми на сто відсотків будемо готові показати свою кращу гру в Будапешті, і вболівальники будуть задоволені нашою грою.