Томаш Кенджора: «Не працював з Ребровим, але мої партнери по команді про нього відгукуються дуже позитивно»

Динамо Київ 25 Жовтня, 16:34 1494
Томаш Кенджора: «Не працював з Ребровим, але мої партнери по команді про нього відгукуються дуже позитивно» Фото: 1927.kiev.ua
Правий захисник київського «Динамо» поділився емоціями після матчу з «Олександрією» на «Олімпійському», а також очікуваннями від зустрічі з «Ференцварошем».

- Попри те, що ми швидко вийшли вперед, напруга збереглася до останніх хвилин, тому що ми не використали свої моменти. Ще в першому таймі було дуже багато ситуацій, у яких ми повинні були забивати другий м'яч, але не вийшло.

- «Олександрія» атакувала не надто часто. Тобі сьогодні довелося більше діяти на атаку, ніж оборону?

- У принципі я діяв так само, як і зазвичай на позиції правого захисника: я повинен підключатися вперед, підтримувати атаки команди. Думаю, що сьогодні я непогано впорався з цими функціями.

- Чи не заважали думки про майбутній матч Ліги чемпіонів? Вдалося повністю сконцентруватися на грі з «Олександрією»?

- З настроєм проблем не було, після гри з «Ювентусом» ми готувалися насамперед до матчу з «Олександрією». А вже зараз у нас є час розібрати гру «Ференцвароша». Будемо дивитися, як вони грають, усе детально аналізувати, щоб як слід підготуватися до майбутнього матчу.

- Чи дивився їхній матч першого туру з «Барселоною»? Що думаєш про суперника?

- Так. Добротна команда, яка намагається грати у свій футбол. У «Ференцвароша» хороші гравці і молодий, але при цьому вже досвідчений тренер. Щоправда, я під керівництвом Реброва не працював, я прийшов у «Динамо» як раз відразу після того, як він покинув клуб. Але партнери по команді про нього відгукуються дуже позитивно.

- З огляду на поразку в першому турі, до Будапешта вирушите за перемогою?

- Безумовно, це буде для нас дуже важлива гра. Ми зробимо все можливе, аби забрати три очки з Будапешта.