Чому не грають Клейтон та Белуце? Луческу пояснив відсутність новачків у матчах «Динамо»

Динамо Київ 25 Жовтня, 18:04 3823
Чому не грають Клейтон та Белуце? Луческу пояснив відсутність новачків у матчах «Динамо»
Головний тренер киян пояснив відсутність у поєдинках «Динамо» новачків.

Мірча Луческу на післяматчевій прес-конференції розповів чому Клейтон та Белуце досі не дебютували за Динамо у офіційних матчах. Його слова подає офіційний сайт киян:

- У нас 25 польових гравців. І вони мають бути готові в будь-який момент замінити тих, хто грає. Клейтон приїхав, не граючи тривалий час, і йому потрібно було підтягнути ігрову форму. Можу сказати, що він додає з кожним тренуванням. Але на даний момент його рівень поки не дозволяє йому грати в тих матчах, які у нас є. Те ж саме стосується і Белуце - він не грав за свій клуб, лише тренувався, і йому потрібен час на адаптацію.

На жаль, у період матчів збірних в нашому розпорядженні залишається так мало футболістів, що ми не можемо провести спаринги, щоб подивитися в них цих футболістів. А на даному етапі, граючи в такому ритмі, я не можу брати на себе відповідальність та міняти багатьох гравців, ставлячи до складу новачків. Потрібен час на їхню адаптацію.

Повторюся, у нас багато футболістів в обоймі - 25 польових гравців. Всі вони важливі для мене. Вчора велика група мала грати за дубль. Але ми вирішили ними не ризикувати, щоб вони не заразилися коронавірусом напередодні матчу в Лізі чемпіонів. Усі гравці важливі для мене.