Ліга чемпіонів: ПСЖ дивом здолав «Башакшехір», «Челсі» тріумфував в Росії

Світовий футбол 28 Жовтня, 22:07 846
Ліга чемпіонів: ПСЖ дивом здолав «Башакшехір», «Челсі» тріумфував в Росії | 19-27
У середу продовжилися матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів, груповий етап, 2-й тур

Група E

Краснодар – Челсі – 0:4

Голи: Хадсон-Одой, 37, Вернер, 76 (пенальті), Зієш, 80, Пулішіч, 90

Нереалізований пенальті: Жоржінью, 14 (Ч)

Група H

Істанбул Башакшехір – ПСЖ – 0:2

Голи: Кін, 64, 79

На Кубані гості з Альбіону могли відкрити рахунок уже в дебюті поєдинку, але Жоржінью влучив у стійку з одинадцятиметрової позначки. Проте, «сині» таки зуміли забити перед перервою. Це Каллум Хадсон-Одой пробив із лінії штрафного майданчика після пасу Хаверца, а кіпер господарів незграбно випустив м'яч у ворота. У другій половині лондонці довели рахунок до розгромного. На 76-й Тімо Вернер упевнено реалізував пенальті за гру рукою. А через чотири хвилини німець вже зіграв роль асистента – комбінація німця з Пулішічем завершилася пасом на Хакіма Зієша, який протиснув оборонця і пробив повз воротаря – 0:3. Добив Краснодар той же Пулішіч, коли на 90-й хвилині низом забив Сафонову з гострого кута.

Натомість у Стамбулі фавориту було зовсім нелегко. Башакшехір врахував помилки 1-го туру й виглядав доволі симпатично в протистоянні з ПСЖ. Періодично турецький гранд нав'язував свою гру гостям і створював нагоди біля воріт Кейлора Наваса. Однак, реалізація постійно підводила підопічних Окана Бурука. Зрештою, на 64-й хвилині Париж забив після хрестоматійного виконання стандарту – Мбаппе подав із кутового точно на голову Мойзе Кіну, й молодий італієць спокійно переправив м'яч у кут. Стамбульці додали, особливо старався ветеран Демба Ба, та зрівняти рахунок не вдавалося. Зате ПСЖ скористався своєю напівнагодою на 79-й: Мбаппе не зміг обробити м'яч після передачі Сарабії, «смугастий» відскочив до Кіна й той класно забив із розвороту. Попри велике бажання, розмочити рахунок Башакшехір не зумів.