Динамо Київ 29 Жовтня, 00:36 3081
«Ференцварош» – «Динамо»: екс-арбітр ФІФА розкритикував рішення рефері призначити пенальті на користь киян | 19-27
Колишній рефері Сергій Шебек скептично оцінив одинидцятиметровий у ворота угорської команди.

У матчі 2-го туру Ліги чемпіонів Динамо зуміло забити у ворота Ференцвароша вже в середині першого тайму. На 26-й хвилині під час атаки киян м'яч влучив у руку Ігорю Харатіну і арбітр призначив одинадцятиметровий, який впевнено реалізував Віктор Циганков.

Однак не всі поставилися до рішення словацького судді Івана Кружляка однозначно. Екс-арбітр ФІФА Сергій Шебек вважає одинадцятиметровий несправедливим.

«Рефері призначив неправомірний пенальті. «Випадковий» м'яч влучив в ногу, а потім зрикошетив в руку Харатіну. Ну хіба це пенальті?!» – сказав експерт у коментарі виданню UA-Football.

Додамо, що до перерви Динамо забило вдруге – цього разу без втручання арбітра. Однак після відпочинку господарі зуміли один гол відквитати.