«В «Динамо» мене називають ненормальним бразильцем»: Клейтон здивував амбіціями у київському клубі

Динамо Київ 29 Жовтня, 17:48 2234
«В «Динамо» мене називають ненормальним бразильцем»: Клейтон здивував амбіціями у київському клубі
Новачок киян Клейтон розповів про поради від колишніх бразильців «біло-синіх», а також заявив про готовність змінити статистику щодо латиноамериканців в «Динамо».

Новачок киян Клейтон розповів про поради від колишніх бразильців «біло-синіх», а також заявив про готовність змінити статистику щодо латиноамериканців в Динамо.

«Кого я знаю з колишніх бразильських легіонерів киян? Це Рінкон, який грав багато років назад. Даніло Сілва, але я не був з ним знайомий до того, як він з'явився в Динамо. І, звичайно ж, Бетао, який грав у Бразилії за команду, яка була головним суперником мого клубу. Він чудовий фланговий гравець.

Що вони говорили мені про Динамо? Що це великий клуб, який дає багато можливостей і тут можна проявити свій потенціал. Я відчув гостинність як з боку директора клубу, так і з боку команди. Мене дуже тепло зустріли в усіх аспектах. Зрозумів, що тут я можу показати свої найкращі якості і розкрити свій потенціал.

А щодо того, що в Динамо адаптувалося не так багато латиноамериканців... Мене це не лякає, а навпаки мотивує. Це додає сили, щоб відкрити цей ринок для інших бразильців. Можливо, хтось не зміг себе проявити через погодні чинники. Бразильцям не дуже подобається холод, але у мене цієї проблеми немає, тому що я з південних регіонів Бразилії, де холодна погода є звичайним явищем. Багато хто говорить тут, що я якийсь ненормальний бразилець, а я сміюся і посміхаюся. У мене великі надії і очікування. Хочу залишитися в Динамо на 5-6 років і довести, що я гідний футболіст», – сказав Клейтон в інтерв'ю YouTube-каналу SportArenaTV.