Чемпіонат U21. «Динамо» мінімально перемогло «Дніпро-1»

Футбол України 30 Жовтня, 15:39 768
Чемпіонат U21. «Динамо» мінімально перемогло «Дніпро-1»  | 19-27
У рамках 8-го туру молодіжної першості київське «Динамо» зіграло у Придніпровську на НТБ «Дніпро-1» проти місцевого однойменного клубу.

Перед від'їздом до Дніпра динамівці залишилися без головного тренера. Юрій Мороз здав позитивний тест на коронавірус та пішов на самоізоляцію. Щоправда, хвороба протікає безсимптомно, тому ніщо не заважає Юрію Леонтійовичу бути на телефонному зв'язку зі своїми помічниками та продовжувати керувати командою, нехай і дистанційно.

Гості почали матч активно, і в стартові хвилини організували кілька непоганих моментів. В одному з епізодів Ванат пробив поруч зі стійкою після хорошого пасу від Шулянського, а ще в одній ситуації Артем асистував Волошину, після удару якого головою воротар забрав м'яча у руки.

Пристрілявшись, динамівці відкрили рахунок на 16-й хвилині. Мащенко класним пасом вивів до воріт Ваната, Владислав обіграв одного із захисників, які супроводжували його, та точно пробив у кут повз воротаря – 1:0.

Після цього дніпряни спробували перехопити ініціативу, і їм вдалося відсунути гру від своїх воріт. В одному з епізодів захисники «Динамо» лише у воротарському майданчику заблокували небезпечний удар суперника. Продовжився тиск і після перерви, щоправда, в основному все зводилося до навісів до штрафного майданчика, де м'яч справно виловлював Тугай.

У свою чергу, «біло-сині» були близькі до того, щоб подвоїти свою перевагу. В одному з епізодів Єфименко примудрився не влучити у ворота з кількох метрів після пасу Бодні, а в самій кінцівці зустрічі Дмитро втік у контратаку після того, як на розіграш кутового підключився воротар дніпрян, але знову пробив повз уже порожніх воріт.

У підсумку, важка мінімальна перемога «Динамо» – 1:0, завдяки якій підопічні Юрія Мороза набирають 21 очко та продовжують очолювати турнірну таблицю (на три пункти менше у «Шахтаря», але при цьому у «гірників» один матч у запасі).