Штамп про розлучення! У сервісі MEGOGO вирішили не давати Денисову контент

Футбол України 31 Жовтня, 01:07 2679
Штамп про розлучення! У сервісі MEGOGO вирішили не давати Денисову контент
Директор ТК Футбол 1/2/3 вважає, що підписані папери повинні дотримуватися.

Директор телеканалів Футбол 1/2/3 Олександр Денисов у авторській програмі Денисов TIME прокоментував ситуацію з правами на трансляцію Ла Ліги і Бундесліги, а також єврокубків.

«У нас був підписаний контракт з сервісом MEGOGO про те, що ми придбаємо субліцензію. Ми довгий час були в переговорах з ними по каналах Футбол. Я був в тому числі одним з «драйверів» цієї історії, щоб вона відбулася. У серпні ми були дуже близькі до цього угоді, потиснули руки і пішли дописувати меморандум. В результаті прорахували і повернулися з тим, що угоди не буде.

Після цього вони мабуть вирішили, що чорт з ним, з тими паперами, підписаними щодо Ла Ліги і Бундесліги. Вони вирішили не давати нам контент. Тут ситуація незрозуміла для мене, підписані папери повинні дотримуватися. Відносини з MEGOGO були і залишаться, але такий штамп в паспорті про розлучення буде в даній ситуації.

Те ж саме було і з Лігою чемпіонів і Лігою Європи. У тому числі і тому MEGOGO хотіли отримати канали Футбол. Два роки тому цей продукт був придбаний в УЄФА спільно з провайдером Воля. У нас також був підписаний меморандум, що цей контент на інші канали ми не передаємо. Ми це жорстко намагалися дотримуватися, але на останній рік контракту наші партнери з Волі сказали: «Хлопці, нам треба якось заробляти гроші, все»!

В результаті були запущені 12 каналів, які є просто стрімами. Під канал має бути ліцензія. Далі історія переходить в юридичні рамки і суперечки. Зрозуміло, що MEGOGO було важливо отримати цей контент. Буде тендер Ліги чемпіонів, він уже по суті почався, але давайте це залишимо на наступні випуски. Буду розповідати, щоб менше локшини і чуток поширювалося в паблік».