Богдан Білошевський: «Динамо» не вистачає Мороза. Здоров'я всім,у кого коронавірус»

Футбол України 31 Жовтня, 15:34 1255
Богдан Білошевський: «Динамо» не вистачає Мороза. Здоров'я всім,у кого коронавірус»
Капітан «Динамо» U-21 поділився враженнями від виїзного поєдинку з «Дніпром-1» U-21 (1:0).

– «Дніпро» завжди славився хорошою школою. У них хороша команда у всіх вікових категоріях. Ми їхали сюди, знаючи, що гра не буде простою. Налаштовувалися на таку гру і здобули три очки, з чим я вітаю всю команду.

– На позиції воротаря сьогодні вийшов дебютант, у складі було ще кілька гравців молодшої команди. Чи важко було грати в такому складі?

– Не важко, адже ми тренуємося постійно по одній структурі і граємо вже досить довго за цією схемою. Хлопці, які приходять з U-19, знають усі вимоги, тому жодних проблем не було. Вітаю їх зайвий раз із дебютом. Тугай провів хорошу гру, не пропустив, виручав. Дякую йому.

– У захисті більше роботи було в другому таймі. З чим це пов'язано?

– У другому таймі ми трохи підсіли. Якщо в першому таймі ми грали вище, не контролювали в більшості м'яч ззаду, то в другому опустилися трохи нижче, тому у них було більше часу і простору. Через це було трохи важче. Але нічого, у нас хороша оборона, впоралися і з цим.

– Твої функції на полі більше орієнтовані на оборону або атаку?

– Ми граємо в два опорних з Колею Михайленком, і по ситуації, якщо хтось ближче до епізоду, до атаки, може підключитися. Ми один одного замінюємо, доповнюємо. Можу я піти вперед, може він. Але при цьому хтось обов'язково повинен залишитися позаду.

– Ванат – один із кращих бомбардирів чемпіонату. Сьогодні він забив один м'яч. Хотілося б більше?

– Звичайно, хотілося б більше, але він і так молодець, адже у нього був по суті лише один момент, і він його використав. Це говорить про гарний клас нападника.

– Сьогодні було важко без підказок старшого тренера?

– Користуючись нагодою, хочу побажати Юрію Леонтійовичу здоров'я, якнайшвидшого одужання, щоб він уже працював з нами. Ми одна велика дружня сім'я, і нам його не вистачає. Але ми намагаємося виконувати його настанови, які він нам давав протягом усього часу. Бажаю також здоров'я всім хлопцям, які підхопили коронавірус. Нам вас не вистачає. Чекаємо на вас у тренувальному процесі і на футбольному полі!