Футбол України 31 Жовтня, 16:00 1480
Чемпіонат U-19. Попри нічию «Динамо» із «Дніпром-1», кияни залишаються лідерами першості | 19-27
У восьмому турі чемпіонату України U19 київське «Динамо» у статусі лідера першості відправилося до Дніпра на матч з «Дніпром-1», який розташувався на сьомому місці.

Щоправда, розподіл місць поки досить умовний, адже команди провели різну кількість матчів, тож дніпряни претендують на найвищі сходинки турнірної таблиці. І це підтвердилося на навчально-тренувальній базі СК «Дніпро-1», де на одному з полів із натуральним газоном відбулася справжня битва, у якій поступатися не хотіла жодна з команд.

Непоступлива боротьба точилася на полі з першої і до останньої хвилини. Подекуди ця боротьба була жорсткою, тож однією з головних персон на полі, на жаль, був головний арбітр зустрічі Дмитро Ільченко, суддівство якого далеко не завжди виглядало об’єктивним та безпомилковим.

Динамівці активно провели старт зустрічі та заробили чимало стандартних положень поблизу штрафного майданчика господарів поля, які збивали темп гри тактикою дрібного і не тільки фолу. Ця тактика принесла «Дніпру-1» певний успіх і поступово дніпряни вирівняли та відвели гру від власних воріт. У підсумку перший тайм так і завершився без голів.

Другий тайм теж розпочався з низки стандартних положень. І одні з кращих нагод забити гол обидві команди мали саме після стандартів. У динамівців чудовий шанс відкрити рахунок був на 59-й хвилині, коли Віктор Блізніченко виконував штрафний метрів з 20-ти по центру від воріт, проте влучив у стінку з гравців. Вже за хвилину у відповідь Сергій Копил виконував штрафний метрів з 25-ти, теж по центру від воріт. М’яч летів під поперечину, проте чудовий сейв здійснив динамівський голкіпер Денис Ігнатенко.

На 68-й хвилині вже Юрій Тлумак непогано виконав черговий небезпечний штрафний, ледь не закрутивши м’яч у ближню дев’ятку ударом лівою ногою, проте його удару до цілі не вистачило лічених сантиметрів.

Поступово динамівці все більше тиснули на ворота господарів поля, однак ті переривали майже кожну атаку порушенням правил. Чинні чемпіони та лідери поточної першості билися об цю стіну до фінального свистка, однак гра так і завершилася без голів – 0:0.

Чемпіонат U19. 8 тур

«Дніпро-1» - «Динамо» - 0:0

31.10.2020. Дніпро. НТБ СК «Дніпро-1»

«Дніпро-1»: Хома, Бойко (Свистун, 57), Файдор, Попов, Кобельчук, Матвєєв (к), Копил (Мисляй, 74), Матюшенко, Волинець (Янюк, 88), Бутіч (Кілик, 83), Гора (Кравченко, 74).

«Динамо»: Ігнатенко, Малиш, Західний, Дячук, Мащенко, Волошин, Царенко, Тлумак, Яцик (к), Матусевич (Скрипник, 63), Блізніченко.

Попередження: Бойко (25), Копил (28), Матвєєв (56), Бутіч (80), Кілик (85), Попов (88) – Західний (24), Матусевич (47), Ігор Костюк, старший тренер (70)