«Дуже складно»: Сирота оцінив тренування Луческу в «Динамо»

Динамо Київ 1 Листопада, 20:52 1615
«Дуже складно»: Сирота оцінив тренування Луческу в «Динамо»
Захисник «Динамо» Олександр Сирота розповів, як змінилась фізична підготовка киян до матчів з приходом румунського фахівця.

Про систему Луческу

«Тренування стали, можливо, трохи коротшими, але інтенсивнішими. І пауз стало набагато менше. Їх навіть може не бути зовсім між вправами.Тому після тренувань треба залишатися. Сауна, басейн, різні відновлювальні заходи. Тому що дуже складно. Тим більше, зараз у нас такий графік, що кожні три дні гра. Я поки молодий, і це для мене нескладно. Можу просто постояти в холодній воді і вже відновився. Але треба себе готувати до цього», – сказав Сирота у коментарі Football Hub.

Про машину

«Зараз треба накопичувати гроші на квартиру, машину хочеться придбати нову. Я їжджу на дідусевій машині, Шевроле Лачетті».

Про виклик у збірну

«Після матчу за Суперкубок я йшов у душ з роздягальні. Знаю, що 2 вихідних і потім їду у збірну U-21. І тут перекладач наш каже, що завтра я маю бути в аеропорту. Я не зрозумів спочатку. Думаю, у мене ж 2 вихідних. Кажуть, що з національною збірною. В мене така пауза була, ще не до кінця зрозумів. Приїхав додому, тоді був уже шок. Брат привітав, мама, рідні, дівчина»,