Українці вимагають, щоб Рамос змінив у своєму татуюванні Kiev на Kyiv

Світовий футбол 2 Листопада, 16:12 2679
Українці вимагають, щоб Рамос змінив у своєму татуюванні Kiev на Kyiv
«Телебачення Торонто» запустило петицію, щоб закликати захисника мадридського «Реала» Серхіо Рамоса виправити KIEV на KYIV на своєму татуюванні.

У 2018 році Київ приймав фінал Ліги чемпіонів, у якому зіграли «Реал» Мадрид і «Ліверпуль».

Іспанці перемогли з рахунком 3:1, а буквально через кілька днів у Серхіо Рамоса з'явилося татуювання з містами, де футболіст вигравав Лігу чемпіонів з «Реалом» — Лісабон, Мілан, Кардіфф і Київ.

Ще тоді користувачі звернули увагу, що Рамос неправильно написав назву української столиці — KIEV замість KYIV. Але до активних дій вирішили перейти тільки зараз — «Телебачення Торонто» зареєструвало петицію на Change.org, де вимагають від іспанського футболіста виправити помилку.

«Такого міста як «Kiev» не існує. Столиця України — Kyiv... Kiev — це російське написання назви української столиці. Саме назву Kiev нав'язував українцям Радянський Союз, десятиліттями знищуючи українську мову в усіх сферах суспільного життя українців.

Для українців це принципові і важливі речі, тому українське Міністерство закордонних справ навіть запустило ініціативу #KyivNotKiev і #CorrectUA», — пишуть автори петиції.