Тарас Михалик: «Патріотизм полягає не в співі гімну, руці на серці та вишиванці»

Футбол України 5 Листопада, 17:35 1587
Тарас Михалик: «Патріотизм полягає не в співі гімну, руці на серці та вишиванці»
Колишній захисник «Динамо» та збірної України Тарас Михалик поділився думкою щодо патріотизму.
«Я не люблю обговорювати такі речі. Якщо до Верховної Ради всі приходять у вишиванках, це ж не означає, що всі депутати – патріоти. Хтось співає, хтось не співає – це справа кожного. Може, хтось соромиться, інший в цю хвилину переживає якісь свої хвилюючі моменти, третій зосереджений на грі. Звичайно, приємніше бачити, коли всі співають.

Спочатку я теж не співав. Навіть не знаю, чому. Чи то боявся, чи просто з мене поганий співак. Якось приїхав на вихідні в рідний Любешів та зустрів вчительку молодших класів. Любешів – селище міського типу, де всі один одного знають. Вона мені з ходу, мовляв, чого я гімн не співаю.

І мене як перемкнуло, а до цього не загострював увагу. Виявляється, людям це важливо. «Так, тепер будеш співати. Дай мені слово», – каже. І я дав слово. З тих пір став співати. Патріотизм полягає не в співі гімну, руці на серце і вишиванці. Є люди, які тихо і мовчки роблять більше, ніж ті, хто постійно кричить про це і піариться. Для мене це болюча тема, як ви розумієте», – зазначив Михалик у інтерв'ю журналу «Футбол».