Михалик назвав найбільш «відмороженого» нападника, якому протистояв у єврокубках

Динамо Київ 5 Листопада, 23:18 22977
Михалик назвав найбільш «відмороженого» нападника, якому протистояв у єврокубках
Колишній захисник «Динамо» та збірної України Тарас Михалик пригадав найнеприємнішого суперника в єврокубкових змаганнях.
«Найбільш «відморожений» нападник у єврокубках? Луїс Суарес. Кусається, щипається, на ноги наступає. Зустрічалися з Аяксом в Лізі чемпіонів. Що не кутовий або стандарт – то за бік вщипне, то ліктиком по ребрах. Нападник топ-рівня, питань немає. Людина-гол. Але ось така манера гри. То К'єлліні вкусить, то Івановіча, то ще когось.

Мало того, що він пустував, так міг же ще ні з того ні з сього впасти на газон, скорчившись від болю. Добре, що нас в Києві судив адекватний суддя (швейцарець Массімо Бузакка – прим.). Він знав, що Суарес провокатор і сам мені сказав, щоб я не переживав, мовляв, він в курсі.

Чи відповідав йому якось? Ні. Ну відповів би, відмахнувся і залишив команду вдесятьох. Я намагався ловити його з м'ячем. Як любить говорити Федецький: «Трішки в ніжку, трішки в м'яч», щоб людина розуміла. Можна ж так з м'ячем красиво зловити, що не потрібно нікого і кусати», – розповів Михалик у інтерв'ю журналу Футбол.