Чемпіонат U-21. «Динамо» впевнено здолало «Шахтар»

Динамо Київ 7 Листопада, 15:08 2584
Чемпіонат U-21. «Динамо» впевнено здолало «Шахтар»  | 19-27
У рамках 9-го туру української молодіжної першості київське “Динамо” приймало своїх найближчих переслідувачів у турнірній таблиці - донецький “Шахтар”.

Чемпіонат України U-21, 9-й тур

Динамо U-21 – Шахтар U-21 – 3:1

Голи: Волошин В., 8, Русин, 28, Ванат, 82 (пен.) – В'юнник

У сьогоднішньому матчі “біло-синіми” керував Сергій Шматоваленко - старший тренер Юрій Мороз продовжує знаходитися на самоізоляції у зв’язку з позитивним результатом тесту на коронавірус. Натомість склад динамівської молодіжки посилили двоє гравців із обойми першої команди - Клейтон і Назарій Русин.

Перед звітним туром кияни випереджали “гірників” на три очки, при цьому наші суперники зіграли на один матч менше. Тому, здобувши перемогу в очному поєдинку, “Динамо” закріпилося на лідерській позиції.

Перший крок до виграшу у молодіжному “класичному” був зроблений ще на старті зустрічі. Динамівці активно пішли вперед, змусивши захисників і голкіпера “Шахтаря” відбиватися. Уже на 8-й хвилині рахунок був відкритий - Бодня увійшов до штрафного та, обігравшись із Клейтоном, виконав простріл із лівого боку штрафного у район 11-метрової позначки, звідки по воротах пробив Назар Волошин. Турбаєвський цей удар парирував, а ось із добиванням Вікентія Волошина не впорався - 1:0!

Пізніше свої моменти мали Назарій Русин і Клейтон, однак їх удари парирував голкіпер “гірників” або блокували оборонці. Кияни продовжували контролювати хід гри й наполегливо атакувати. Ще один гол у ворота “Шахтаря” назрівав - і динамівцям вдалося його забити на 28-й хвилині. Русин із м’ячем змістився в центр, підпрацював круглого під удар і завдав потужного прицільного пострілу з лінії штрафного - 2:0!

У другій частині першого тайму події на полі перемістилися до воріт “Динамо” - після двох пропущених м’ячів гості активніше турбували захист “біло-синіх”. Однак дії нашої команди в обороні були злагодженими, а Валентин Моргун діяв впевнено та надійно.

Натомість “Динамо” до перерви мало шанси збільшити рахунок на свою користь. Спочатку у Вікентія Волошина в результаті контратаки не вийшло переграти Турбаєвського, а згодом прорив Русина до воріт перекрили троє захисників “Шахтаря”.

У другому таймі динамівцям довелося більше діяти без м’яча на своїй половині поля, адже “гірники” шукали шляхи до воріт Моргуна. У підсумку нашим суперникам це вдалося - на 62-й хвилині вони заробили стандарт на лівому фланзі, після якого ігровий снаряд опинився у В’юнника, котрий без перешкод відправив його в сітку - 2:1.

Після пропущеного м’яча киянам стало значно складніше повернути собі ініціативу у грі. Тим не менш, наші гравці відповідали гострими контратаками, а в результаті перехоплення м’яча на половині поля суперників динамівці заробили право на виконання пенальті - Турбаєвський у своєму штрафному порушив правила проти Мащенка. До 11-метрової позначки підійшов найкращий снайпер команди Владислав Ванат і впевнено реалізував цей шанс.

3:1 - динамівці набирають 24 очки після 9-ти турів і збільшують відрив від “Шахтаря” і “Олександрії”, які мають по 18 балів (переслідувачі зіграли на матч менше)!