Голи: Мурашов, 90+2 – Сула, 62 (з пенальті).

«Чорноморець» - «Агробізнес» - 0:1
Гол: Черненко, 90+6 (з пенальті)

«Оболонь» - «Альянс» - 2:0
Голи: Мате, 42, Мединський, 47.

У Краматорську зустрілися «Авангард» і «Полісся». Після нульової нічиєї в першому таймі житомиряни активізувалися і забили три м'ячі у ворота краматорчан. Точно пробивали за гостей Андрій Понедельник, Ярослав Галенко та Максим Гавриленко. У підсумку «Полісся» розгромив «авангардистів» з рахунком 3:0. До слова, житомирська команда знову не пропустила, тим самим підтримавши статус клубу, який пропускає найменше в Першій лізі. Також «Полісся» у другому матчі поспіль зміг забити три м'ячі і перемогти.

Також з рахунком 3:0 здобула виїзну перемогу «Волинь» в одному з центральних матчів туру проти «Гірника-Спорт». Тільки в цьому поєдинку, навпаки, підопічні Василя Сачка зробили серйозний заділ у першому таймі. Спочатку оформив швидкий дубль Джемаль Кізілатеш, який записав до свого активу голи на 6-й і 14-й хвилинах. Перед перервою Євген Протасов збільшив перевагу лучан. У другій половині поєдинку голів не було, а «Волинь» здобула впевнену вікторію з рахунком 3:0 над принциповим суперником з верхньої частини турнірної таблиці, а також реабілітувалася за домашню поразку від «Авангарду» в 10-му турі.

В іншому центральному поєдинку туру зустрілися «Верес» і «Металіст 1925». Ця зустріч завершилася нульовою нічиєю. До слова, рівненська команда, як і «Полісся», підтримала реноме клубу, що мало пропускає. «Верес» Юрія Вірта знову не пропустив і довів, що є командою, оборону якої складно розкрити. Відзначимо, що харків'яни вже протягом трьох матчів не можуть вразити ворота опонентів. У свою чергу, рівненська команда довела безпрограшну серію до шести ігор.

У поєдинку «Прикарпаття» - «Кристал» зустрілися команди з нижньої частини турнірної таблиці. У цій зустрічі глядачі побачили голи тільки в першому таймі. Спочатку на 4-й хвилині Ростислав Волошинович вивів івано-франківців вперед, а потім за 4 хвилини до перерви Іван Гливий повернув статусу зустрічі паритет. Власне, з рахунком 1:1 цей поєдинок і завершився.

У матчі «Кремінь» - «Миколаїв» все найцікавіше відбувалося в другому акті цього футбольного спектаклю. «Корабели» вийшли вперед на 62-й хвилині після голу Дмитра Сули. Але «Кремінь» в черговий раз довів, що є незручним суперником для будь-якої команди. На другій додатковій хвилині Євген Мурашов своїм голом зумів повернути поєдинку статус-кво. У підсумку поєдинок в Кременчуці також закінчився внічию 1:1. Таким чином, «Кремінь» уже три тури поспіль не програє.

Третю перемогу в сезоні здобув «ВПК-Агро», який в рідних стінах виявився сильнішим за тернопільську «Ниву». Єдиним голом у матчі відзначився Богдан Шмигельський на 21-й хвилині. Так в стилі катеначчо з рахунком 1:0 команда з Шевченківки домоглася вікторії.

Ще в одному важливому матчі 11-го туру «Чорноморець» в Одесі приймав «Агробізнес». У першому таймі голів не було. І в другій половині зустрічі все йшло до того, що на табло будуть підсумкові «нулі». Але команда з Волочиська домоглася свого і забила аж на шостій доданій хвилині. Зробив це Руслан Черненко, який реалізував пенальті.

«Оболонь» у Києві зуміла взяти три очки в поєдинку з «Альянсом». «Пивоварам» для перемоги вистачило голів в кінцівці першого тайму і на початку другого. Точно пробивали за київську команду Юрій Мате і Ігор Мединський.

Звертаємо вашу увагу на те, що жодної червоної картки в 11-му турі не було показано. Також тріо лідерів «Чорноморець», «Гірник-Спорт» та «Верес» не змогли перемогти, що на руку «Волині», яка наблизилася до бажаного верху турнірної таблиці Першої ліги.