«Динамо» - «Шахтар»: прогноз і ставка Олексія Андронова

Динамо Київ 7 Листопада, 21:39 2008
«Динамо» - «Шахтар»: прогноз і ставка Олексія Андронова
​Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах України, Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Динамо» Київ – «Шахтар» в 9-му турі УПЛ сезону-2020/21.

«Динамо» впевнено лідирує в чемпіонаті, «Шахтар» воно вже обіграло в матчі за Суперкубок. У Лізі чемпіонів трохи краще зараз виступає «Шахтар» – на виїзді здобута перемога над «Реалом».

На сьогоднішній день ще не до кінця зрозуміло, якими будуть склади команд, тому що слідом за «Шахтарем» коронавірус прийшов і в київське «Динамо», викосивши ледве не половину складу перед візитом в Барселону. Я думаю, що прямо зараз навіть в «Динамо» не всі розуміють, яким буде склад на цей матч.

Ясно одне – гра буде від ножа. Мірча Луческу – головний тренер «Динамо», «Шахтар», звичайно, злий, програвши йому вже одного разу, і постарається цю ситуацію виправити. «Динамо», природно, ставить завдання виграти чемпіонат, а для цього програвати «Шахтарю» не можна.

Я чекаю атакувального футболу. Можливо, буде момент, коли команди в позиційній грі шукатимуть слабкі місця один одного, але ентузіазм і азарт, швидше за все, їх захопить. Мій вибір на цей матч – обидві заб’ють і тотал більше 2,5 голів з коефіцієнтом 1,91.