«Луческу мотивований на матч з «Шахтарем»: асистент Срни — про українське Класико і дружбу з коучем «Динамо»

Футбол України 8 Листопада, 16:02 586
«Луческу мотивований на матч з «Шахтарем»: асистент Срни — про українське Класико і дружбу з коучем «Динамо»
Карло Ніколіні зробив свій прогноз на майбутнє протистояння.

Мірча Луческу проти Шахтаря буде вкрай мотивований. Так вважає людина, яка працювала з тренером Динамо майже 20 років.

Карло Ніколіні — колишній помічник румуна ще з часів Галатасарая, а нині асистент директора по футболу Шахтаря, поділився з журналістами Футбол NEWS своїми думками про український Класико, а також розповів про особисті стосунки з Мірчею Луческу.


«Коли ми покинули збірну Туреччини, нам приходили пропозиції, але вони не відповідали рівню, на якому хотілося б працювати. І ось Містер очолив Динамо. Він дзвонив мені майже щодня і хотів, щоб я приєднався до штабу. Нелегко було відмовити, але я пояснив, що для мене це неприйнятно.

Перед цією грою ми не спілкувалися. Не можна відмахнутися від 20 років спільної роботи. Ми час від часу телефонували один одному, але зараз ми по різні боки барикад.Упевнений, Луческу буде дуже мотивований на гру з Шахтарем. Він професіонал, але у нього є прагнення реваншу.

Шахтар підходить до цього матчу не в найкращий момент, і поразка від Боруссії цьому не причина. Питання в фізичних кондиціях команди після ситуації з ковідом і щільним графіком. Вони не оптимальні. До того ж чотири очки відставання створюють тиск.

Упевнений, що в цій грі »гірники« будуть мати перевагу. В першу чергу за рахунок якості, класу футболістів і структури гри.На стороні Динамо буде психологічна перевага. Вони голодні до успіхів в чемпіонаті, гравці не перебувають під тиском. Весь тиск взяв на себе Луческу.

Динамо демонструє хорошу фізичну форму. Ковід не вразив цей команду так як Шахтар. Турнірна таблиця також є перевагою для суперника.

Не вважаю, що Динамо почне цей матч в ролі фаворита. Луческу грає в зовсім інший футбол, який відрізняється від донецького періоду кар'єри. Динамо будує гру від надійного захисту. Кияни дуже сильні в контратаках, але у них немає ресурсу для того, щоб грати першим номером.

Допускаю, що Шахтар зіграє у свій футбол і контролюватиме м'яч. Динамо зробить все, щоб закрити простір для наших атак.Луческу дуже добре знає Шахтар, а Шахтар дуже добре знає Луческу, тому долю матчу може вирішити будь-яка дрібниця. Один епізод може перевернути матч», - сказав Ніколіні.