Срна відповів Луческу

Футбол України 9 Листопада, 16:48 3619
Срна відповів Луческу
Директор з футболу «Шахтаря» Даріо Срна прокоментував перемогу «гірників» над «Динамо» (3:0) у Класичному.
«Дуже важлива перемога для нас. Ми знали, у якій ситуації перебуваємо: перед грою в Динамо було +4 очки. І, не дай Боже, негативний результат для нас… Це означало б, що ми зробили черговий великий крок назад. Проте перемогою ми зробили великий крок уперед. Усе попереду. Вітаю команду з 3 очками! Зараз слід відпочити, збірникам – зіграти й повернутися без травм, і готуватимемось до Олександрії.

Гра була гарною. Від перших хвилин було видно, що і Динамо грає обережно, і ми. Забили чудовий гол. Потім – вилучення, яке пішло нам на користь, і воно чистісіньке.

На жаль, ми сьогодні живемо в такому світі, коли щодня хтось може заразитися. Ми були в такій самій ситуації перед Реалом, як Динамо зараз. Однак ми не розглядали варіант із перенесенням матчу й не пропонували цього робити своїм суперникам. Тому що є регламент, якого слід дотримуватись. У Динамо було достатньо гарних футболістів, які вийшли на поле. Сподіваюсь, що всі швидко одужають і повернуться на футбольне поле.

Емоції від зустрічі з Луческу гарні. А коли програєш, і не лише Луческу, а будь-якому суперникові, то емоції не дуже. Проте я вже не коментуватиму Луческу. У нас є тренер – у нього гарний шлях і гарна команда. Сподіваємось, у майбутньому демонструватимемо такий футбол, як зараз. Виграв не COVID, а Шахтар», – цитує Даріо Срну офіційний сайт «гірників» з посиланням на Shakhtar News.