Польща – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Збірна України 11 Листопада, 16:46 1077
Польща – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на товариський матч збірних Польща – Україна.
Польська Кадра проти Української Національної Дружини – так може звучати вивіска з історичним підтекстом. Красива обкладинка, усередині якої втім немає місця запеклості чи принциповості. Рівень взаємин двох держав цьому не сприяє. Та й на футбольному рівні країни є абсолютно товариськими. Такий і статус матчу.

А відтак навряд чи усі сили тренери кинуть на нього, тримаючи в голові офіційні і, відповідно, куди важливіші матчі після цього. Поляки вже дали зрозуміти, що своїй головній забивній машині дадуть перепочинок і розраховують на допомогу Левадовського уже після спарингу з Україною.

Нашій команді немає кому давати вихідний, адже через епідемію COVID-19 з обойми випало кілька динамівців. А гравці «Шахтаря» після хвороб ще набирають форму і лиш десь на 70-відсоткому рівні готовності. У Хожуві Андрій Шевченко, напевно, дасть збірникам провести по одному тайму, аби плавно підвести їх до одного знаменника на головні двобої листопада. Саме там і буде вимагати результату.

Нині ж головне – напрацювання тактичні зв’язки. Особливо важливо для тренерського штабу – закріпити свою філософію у головах тих збірників, з якими вдалося попрацювати лише один жовтневий міні-збір. І такий контрольний поєдинок – це найкраще практичне заняття. Не думаю, що його «Синьо-жовті» провалять. Передумов для цього немає.Попри не оптимальну лінію захисту, із атакувальним потенціалом команди все гаразд. А тому ці два чинники спонукають ставити на забивний футбол.

Ставка: Обидві команди заб'ють