Експеримент Шевченка провалився. Збірна України програла Польщі на виїзді

Збірна України 11 Листопада, 23:40 965
Експеримент Шевченка провалився. Збірна України програла Польщі на виїзді | 19-27
Збірна Польщі здобула перемогу у контрольному матчі над збірною України.

Підопічні Шевченка зі стартових хвилин взяли під контроль м'яч та створювали хороші моменти.

На 12-й хвилині Андрій Ярмоленко заробив 11-метровий, але не зумів відкрити рахунок – м'яч влучив у штангу.

Збірна України демонструвала тотальний контроль в центрі поля. Зінченко, Ярмоленко і Яремчук періодично тиснули у воротарському поляків – м'яч дивом не опинявся у воротах.

Збірна Польщі могла запропонувати тільки далекі підходи до моментів і спроби агресивного пресингу перед нашим штрафним. Однак, попри перевагу українців, господарі поля в Хожуві відкрили рахунок на 41-й хвилині матчу – грубо помилився Андрій Лунін. Голкіпер української збірної вийшов далеко з воріт, втратив м'яч, і Кшиштоф Пентек вразив порожні ворота ударом здалеку.

За підсумками першого тайму збірна України була кращою (5:2 за ударами, 3:1 за влучаннями, 86% на 84% точність передач), однак підопічні Шевченка пішли на перерву, мінімально поступаючись у рахунку.

Українці активно розпочали й у другому таймі. Шикарний розіграш атаки в чотири дотики завершився прострілом Коноплі на лінію штрафного під удар Циганкову – Скорупскі дістав м'яч з-під поперечки.

Знову з нічого пропустили гол у наші ворота. Польща заробила штрафний, подачу з нього Матвієнко вибив на лівий край карного майданчика, звідки Плахета прострілив. М'яч рикошетом влетів у дальню стійку, а на добиванні опинився Модер, який вийшов на заміну.

Українці непогано атакували, однак до конкретики справа не доходила. Чудову можливість мав Циганков, який з'явився на полі у другому таймі. Віктор пробив у дотик в дальній нижній кут, але м'яч прокотився поруч зі стійкою.

Поляки сіли дуже глибоко та грали на відбій. Команда Шевченка виглядала значно краще, але це не принесло результат.