Міккель Дуелунд: «Бендтнер просив передати керівництву «Динамо», що він хоче грати за київський клуб»

Динамо Київ 12 Листопада, 15:04 2825
Міккель Дуелунд: «Бендтнер просив передати керівництву «Динамо», що він хоче грати за київський клуб»
Хавбек «Динамо» Міккел Дуелунд зізнався, що колишній нападник «Арсенала» Ніклас Бендтнер перед своїм переходом у Копенгаген в 2019-му був готовий перебратися в Україну.
Бендтнер – легендарний футболіст. У Данії його знає буквально кожен. Він багато грав і перемагав. Крім цього він ще й класний, простий хлопець, з яким приємно поспілкуватися.

Коли я тренувався з ним у Данії, ми цілком серйозно говорили з ним про перехід в Динамо. Він тоді перебував без клубу, йому було б цікаво пограти за нас. Бендтнер попросив мене поговорити з керівництвом Динамо і передати, що він хоче грати за цей клуб.

Він справді загорівся цією ідеєю і хотів переїхати грати в Україну. Напевно, єдине, що завадило йому переїхати – це величезна зарплата, яку може потягнути далеко не кожен клуб. Але мені він сказав: «Якщо домовимося щодо зарплати – я 100% перейду в Динамо».

Тоді ж йому зробив пропозицію Копенгаген, Ніклас погодився перейти туди. Там гроші були невеликі, але він вирішив повернутися на батьківщину в Данію. Ця розмова у нас з ним була суто дружньою. Я поцікавився, чи погодився б він перейти в Динамо. Так слово за слово все і почалося», – сказав Дуелунд в ефірі SportArenaTV.