Передматчева пресконференція Андрія Шевченка

Збірна України 13 Листопада, 20:16 648
Передматчева пресконференція Андрія Шевченка
​Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів у Лейпцигу прес-конференцію, присвячену завтрашньому поєдинку Ліги націй проти команди Німеччини.

— Наразі ситуація така, — сказав Андрій Шевченко. — Прийшли результати тестів на COVID-19. У нас п'ять позитивних результатів, чотири з них — у гравців. Ми сьогодні прибули на тренування. Ці чотири футболісти залишилися в готелі, вони ізольовані. Завтра на нас чекає ще одне тестування. Поки що ми очікуємо інформацію щодо матчу, зокрема від УЄФА. Будемо тренуватися, спробуємо максимально відгородити себе від спілкування.

— Чи може матч бути скасований?

— Я не можу зараз відповісти. Нам повідомили, що ми повинні пройти додаткові тести завтра вранці. Ми чекаємо повної інформації. Рішення прийматимуть організатори матчу, УЄФА, служби, які за це відповідають, німецький уряд.

— Які саме гравці здали позитивні тести?

— Їхні імена будуть оголошені офіційно. Так буде правильно.

— Під яку модель гри ви хочете підвести збірну України у процесі підготовки до чемпіонату Європи?

— Сьогодні в нас є можливість грати й першим номером. Якщо ми зустрічаємося з більш сильним суперником, то повинні адаптувати гру під ту тактику, яка дозволить досягти результату. Як показує практика, наша команда може перебудовуватися.

Напевно, з Німеччиною на виїзді ми будемо трошки змінювати нашу систему гри, але ні в якому разі не будемо відмовлятися від своїх принципів.

— В якій фізичній формі перебувають футболісти, якщо не враховувати хворих? Чи немає травм?

— Усе добре, травм ні в кого немає. Будемо проводити повноцінне тренування, чекати новин. Ми всі розуміємо, в якій ситуації перебуваємо. У нас вже був подібний інцидент перед спарингом із Францією. Рішення прийматимуть відповідні служби. Якщо гра відбудеться, то будемо намагатися сформувати оптимальний склад.

— Йоахім Льов назвав матч зі збірною України найважливішим для його команди в Лізі націй. А яка гра важливіше для вас — із Німеччиною чи Швейцарією?

— Для нас обидва матчі дуже важливі. У випадку позитивного результату завтра, можливо, вирішимо поставлене завдання — залишитися у вищому дивізіоні Ліги націй. Я вважаю, це буде великим успіхом.

— Північна Македонія стала суперником збірної України на Євро-2020. Як ви оціните цю команду?

— У нас ще є час на вивчення суперника. Нарешті ми знаємо, з ким зіграємо у групі. Але поки що ми готуємо команду на завтрашню гру. Попереду ще багато часу. Якщо Північна Македонія обіграла Грузію, то це пристойна команда.