Молодіжна збірна України впевнено перемогла збірну Мальти

Збірна України 13 Листопада, 20:29 679
Молодіжна збірна України впевнено перемогла збірну Мальти | 19-27
​Підопічним Руслана Ротаня в поточному турнірі залишилося провести один домашній поєдинок — проти Північної Ірландії.

За два тури до фінішу відбірного турніру Євро-2021 (U-21) було відомо, що вище третього місця молодіжна збірна України піднятися вже не зможе. Проте її настрій на передостанній матч у відборі, проти Мальти, був дуже рішучим. Уже на початку гри, на 4-й хвилині, дебютант синьо-жовтих Микола Кухаревич відкрив рахунок у матчі. Це вплинуло на хід поєдинку в першому таймі, який пройшов у середньому темпі. Але й при цьому українці подвоїли свою перевагу. І знову відзначився Кухаревич, якому м'яч подарував П’юліс. Усе, чим запам'яталися господарі, так це ударом Бусуттіла в поперечину на 39-й хвилині.

Здавалося, що в другому таймі довести справу до перемоги для підопічних Руслана Ротаня буде не складно. Однак в плани гостей втрутився м'яч, пропущений на 47-й хвилині. Спочатку помилкою Судакова, а потім Сироти, скористався Елуні, який обіграв Трубіна в ближньому бою. 1:2.

Утім, надалі підопічні Руслана Ротаня більше не дозволяли собі подібного в обороні, контролюючи хід гри. Щоправда, і в атаці у синьо-жовтих не все виходило. Інтрига трималася до 79-й хвилині. Тоді Милованов вчасно підставив ногу після прострілу Кравчука. 1:3. На 89-й хвилині збірна України мала шанс довести рахунок до розгромного, однак Ісаєнко не зміг переграти голкіпера мальтійців ударом з 11-метрового. І все ж четвертий м'яч влетів у ворота господарів. Уже в компенсований час воротар збірної Мальти вирішив вийти за межі штрафного і був за це покараний. Шевцов відібрав у нього м'яч і точним ударом з гострого кута поставив крапку в матчі. 1:4.