Німеччина – Україна: прогноз і ставка Олексія Андронова

Збірна України 14 Листопада, 11:56 986
Німеччина – Україна: прогноз і ставка Олексія Андронова
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Ліги націй Німеччина – Україна.

«Знову пригоди в української збірної – коронавірус виявили у Ярмоленка, Циганкова, Сидорчука та Коваленка. Думаю, що збірна вже стомилася від таких випробувань. І провідні клуби, і національну команду супроводжує COVID-19 останнім часом.

Вважаю, що зі стратегічної точки зору для команди Шевченка наступна зустріч зі Швейцарією важливіша, ніж матч з Німеччиною. Можливо, «Синьо-жовті» пожертвують цим поєдинком. Не те, щоб зовсім «віддатися» чемпіонам світу 2014 року, але навряд чи українці будуть і, найголовніше, зможуть серйозно відповідати німцям ударом на удар.

Німеччина поступово приходить до свого звичного вигляду. В останній грі був розвантажувальний склад, зараз очікую більше основних облич на полі.

Виходячи з усіх обставин, я обираю ставку – Німеччина заб’є в обох таймах за коефіцієнт 1,67. Хорошої вам гри!» - цитує Андронова «Рейтинг букмекерів».

Більше прогнозів на матч Німеччина - Україна дивись на сайті наших партнерів «Рейтинг букмекерів».