Чемпіонат U19. «Динамо» впевнено розібралося із «Маріуполем»

Динамо Київ 14 Листопада, 15:35 1670
Чемпіонат U19. «Динамо» впевнено розібралося із «Маріуполем» | 19-27
У рамках перенесеного матчу 12-го туру чемпіонату U19 київське «Динамо» завітало до Маріуполя, де зустрічалося із однолітками із однойменної команди.

Незважаючи на поразку у минулому турі від донецького «Шахтаря», динамівці продовжили очолювати турнірну таблицю, а «Маріуполь» йшов на 5-му місці.

Підопічні Ігоря Костюка розпочали матч активно та агресивно і повели у рахунку вже на 4-й хвилині зустрічі. Причому, сталося це доволі несподівано: Тлумак виконав штрафний удар, і м’яч, нікого не зачепивши, по неймовірній траєкторії залетів у дальній кут воріт. Маріупольці на правах господарів більше володіли м’ячем, але лише на своїй половині поля, адже кияни застосовували високий пресинг та вчасно вступали у відбір м’яча.

Незабаром кияни ледь не закріпили свою перевагу, коли помилився голкіпер «Маріуполя», але трохи не пощастило. І одразу ж були покарані за своє марнотратство. Балакай до кінця поборовся за м’яч, обіграв одного нашого захисника, потім другого, і опинившись перед воротами, із пари метрів спрямував м’яч точно у сітку, зрівнявши рахунок. Після цього господарі відчули моральну перевагу та психологічну впевненість та із подвійною енергією пішли уперед. Команди почали грати обопільногостро, м’яч майже не затримувався у центрі поля, і небезпечні моменти регулярно виникали поперемінно біля воріт обох суперників.

Спочатку Ванат забив, але миттю раніше арбітр зафіксував офсайд, а ще через кілька хвилин вже Ігнатенку довелося рятувати свою команду після дальнього удару Кулієва. А після чергової атаки киян удар нашого гравця було заблоковано, але сфера відскочила до Яцика, і той з лінії штрафного майданчика відправив його точно у ціль – 1:2. З тим команди і пішли на перерву.

У другому таймі наша команда продовжила володіти перевагою, добре навішував до штрафного майданчика Малиш, мав момент Ванат, перспективний штрафний удар виконував Скорко, але м’яч після його удару «облизав» хрестовину та вилетів за межі поля! Загалом, після перерви команди демонстрували не такий відкритий футбол, як у першому таймі, але все одно перспективних моментів вистачало. Зокрема, ледь не відзначився Скрипник, але теж перебував в офсайді. А згодом Скрипник не зміг скористатися чудовим пасом Тлумака, і замість того, щоб спрямувати м’яч у сітку, пробив вище воріт.

Як видно, моментів динамівці створювали більше, і у другій половині тайму м’яч таки побував у сітці воріт господарів, але, на жаль, наш футболіст знову опинився у положенні «поза грою», цього разу це був Кирило Попов. А за 10 хвилин до завершення основного часу маріупольці залишилися у меншості – друге попередження отримав капітан команди Ухань та був вилучений з поля. Маже одразу гості використали свою чисельну перевагу, і після подачі від кутової позначки Попов найкраще розібрався у штрафному майданчику та переправив м’яч у сітку.

У час, що залишився до фінального свистка, один на один із воротарем виходив Попов, але завозився із м’ячем і втратив можливість для того, щоб завдати удару. А вже у компенсований час остаточний рахунок встановив Скорко, відзначившись з центру штрафного майданчика – 1:4.