Жерсон Родрігес зі збірною Люксембургу сенсаційно програв на Кіпрі

Динамо Київ 14 Листопада, 21:29 523
Жерсон Родрігес зі збірною Люксембургу сенсаційно програв на Кіпрі  | 19-27
Півзахисник «Динамо» Жерсон Родрігес провів черговий матч за національну збірну Люксембургу.

В рамках дивізіону «С» Ліги націй команда невеликої держави приїхала на Кіпр. Гостям вдалося відкрити рахунок вже на 5-й хвилині, коли м'яч у свої ворота відправив захисник Кусулос. Утримувати мінімальну перевагу динамівцю та його партнерам вдавалося до 33-ї хвилини, коли за фол останньої надії був вилучений захисник Селімович, а Кастанос реалізував пенальті. У меншості люксембуржці пропустили ще один м'яч після перерви та зазнали мінімальної поразки – 1:2.

Відзначимо, що Родрігес провів на полі весь матч, який став для нього 31-м у складі національної команди. Наступний поєдинок збірна Люксембургу зіграє 17 листопада, коли вдома прийматиме Азербайджан у рамках заключного туру Ліги націй.