Збірна України 15 Листопада, 00:05 12305
Швейцарія та Іспанія зіграли внічию. Як виглядає турнірна таблиця Ліги націй в нашій групі | 19-27
У матчі Ліги націй Швейцарія на своєму полі приймала Іспанію і ледь не перемогла, проте гості в кінці матчу все ж зрівняли рахунок і зіграли 1:1.

У першому таймі забив Ремо Фройлер, а іспанці мали всі шанси і зрівняти, і вийти вперед, але лідер команди Серхіо Рамос не реалізував два пенальті.

Більш того, гості з 79 хвилини грали в більшості. На 89 хвилині Іспанія дотиснула суперника силами Морено.

У підсумку Україні 17-го листопада в останньому матчі проти Швейцарії цілком вистачить нічиєї, щоб залишитися в еліті Ліги націй. У домашньому поєдинку Україна виграла 2:1.