Швейцарія – Україна: в суперника «синьо-жовтих» залишилося лише 17 польових гравців

Збірна України 15 Листопада, 20:53 381
Швейцарія – Україна: в суперника «синьо-жовтих» залишилося лише 17 польових гравців
Наставник «наті» Владімір Петковіч зіткнувся з серйозним кадровим дефіцитом перед заключним поєдинком ліги націй проти України.

Захисники Сільван Бідмер та Джордан Лотомба не зіграють з Україною через позитивний тест на коронавірус. Ще двоє гравців дискваліфіковані після матчу з Іспанією – Ніко Ельведі та Ремо Фройлер.

Таким чином, у розпорядженні Владіміра Петковіча залишилися лише 20 футболістів, з яких польових – 17. Якщо ніхто не буде терміново довикликаний, то саме така кількість гравців готуватиметься до матчу з «синьо-жовтими», офіційний сайт УАФ.

Зауважимо, що і Андрій Шевченко змушений серйозно поламати голову при виборі складу. За Україну точно не зіграють Ярмоленко, Циганков, Сидорчук та Коваленко, а Зінченко з Маліновським отримали пошкодження в поєдинку з німцями.

Матч Швейцарія – Україна буде зіграний у вівторок, 17 листопада. Перед останнім туром команда Шевченка випереджає свого опонента на 3 очки. Нічия або перемога гарантують «синьо-жовтим» місце у лізі А, тоді як поразка може відправити в дивізіон B – доведеться враховувати особисті зустрічі або навіть різницю голів.