Шевченко швидко змінює плани. Три хавбека отримали дебютні визови до збірної України

Збірна України 15 Листопада, 21:00 3767
Шевченко швидко змінює плани. Три хавбека отримали дебютні визови до збірної України
Головний тренер національної команди України Андрій Шевченко прийняв рішення доповнити склад, що готуватиметься до гри зі Швейцарією, трьома виконавцями із молодіжної збірної.

Дебютні виклики отримали півзахисники «Дніпра-1» Сергій Булеца та Олександр Назаренко, а також хавбек «Шахтаря» Георгій Судаков. Щоправда, один із цієї трійки, Назаренко, уже тренувався з головною командою країни влітку 2019 року під час спільного збору національної та молодіжної збірних.

Дебютанти прибудуть до розташування синьо-жовтих у понеділок увечері: регулярний рейс приземлиться в аеропорту Цюриха близько 19-ї години за європейським часом. До вильоту з Києва викликані гравці повинні пройти ПЛР-тести. У разі отримання негативних результатів вони зможуть вирушити до Швейцарії.

Тим часом національна команда уже прибула до Люцерна та розмістилася у готелі Radisson Blu.

Одразу після прильоту до Швейцарії надійшли результати тестів, зроблених сьогодні вранці в Німеччині. Приємно повідомити, що всі вони негативні, а отже, 21 гравець може спокійно готуватися до матчу зі швейцарцями, який відбудеться 17 листопада.

Раніше наставник «синьо-жовтих» запевняв, що довикликати нікого не планує.