Збірна України отримала дозвіл на проведення тренування в Люцерні, перед яким знову здасть тести на коронавірус

Збірна України 16 Листопада, 15:10 1226
Збірна України отримала дозвіл на проведення тренування в Люцерні, перед яким знову здасть тести на коронавірус Фото: УАФ
​Надійшла інформація від місцевої влади Люцерна та організаторів матчу Ліги націй УЄФА, що національна команда України може готуватися до передматчевого тренування, яке, як і було заплановано раніше, розпочнеться сьогодні о 19.00 за київським часом.

Збірна виїде на стадіон за годину до тренування і у роздягальні здасть ПЛП-тест, результати якого стануть визначальними для рішення про проведення матчу Ліги націй Швейцарія — України. Після цього хлопці таки переодягнуться для тренування у роздягальні.

При цьому гравці мають прибути на стадіон «Свісспорарена» уже перевдягненими у тренувальну форму й зі своїми бутсами в руках. Нагадаємо, що зазвичай футболісти готуються до офіційного тренування, перевдягаючись у роздягальні стадіону. Цього разу вони лише взують свої бутси перед газоном і розпочнуть розминку, а потім і передігрове заняття.
Перед цим відбудеться прес-конференція головного тренера національної команди Андрія Шевченка в режимі онлайн (початок — о 18.30).

Тим часом троє гравців, викликаних із молодіжної команди — Сергій Булеца, Олександр Назаренко та Георгій Судаков, — отримавши негативні результати своїх ранкових досліджень на наявність коронавірусу, уже вилетіли регулярним рейсом із Києва до Цюриха.