Андрій Шевченко: «Якщо у нас буде достатня кількість футболістів, щоб вийти на поле, то ми будемо грати»

Збірна України 16 Листопада, 21:51 1766
Андрій Шевченко: «Якщо у нас буде достатня кількість футболістів, щоб вийти на поле, то ми будемо грати»
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився своїми думками щодо завтрашнього матчу проти команди Швейцарії в заключному, шостому турі групового турніру Ліги націй УЄФА-2020/2021.

— Ми довикликали трьох футболістів із розташування молодіжної збірної України, — сказав Андрій Шевченко. — Зробили такий вибір тому, що знали, що ці гравці проходять збір і здали негативні тести на коронавірус.

Загалом що стосується атмосфери в команді, вона цілком нормальна. Усі хлопці налаштовані по-бойовому, ніякої паніки немає.

Щодо того, хто більше заслуговує залишитися в Лізі А на наступний сезон, я вважаю, що обидві збірні, і Україна, і Швейцарія, гідні цього права.

Також зауважу, що ми поважаємо правила, які діють у країні нашого перебування. Тому, якщо представники місцевої влади призначать нові тести на коронавірус, ми пройдемо їх завтра.

Ми ще чекаємо на результати повторних тестів, зроблених сьогодні. Якщо у нас буде достатня кількість футболістів, щоб вийти на поле, то ми будемо грати. Побачимо, які результати тестів, які гравці в строю, і тоді вже будемо визначатися зі складом. Я знаю, що ми граємо проти сильної команди. Намагатимемося виставити максимально бойовий склад.