Мирон Маркевич: «Швейцарці не переграли б нашу збірну навіть в ослабленому складі»

Збірна України 18 Листопада, 16:15 233
Мирон Маркевич: «Швейцарці не переграли б нашу збірну навіть в ослабленому складі»
Глава Комітету національних збірних УАФ Мирон Маркевич в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував скасування матчу Швейцарія - Україна.

— Це якийсь безлад. Команда готувалася і була готова грати. Те, що придумали швейцарці - навіть не знаю, як могло таке статися. Вони можуть зараз говорити, що завгодно. Якщо вам потрібні три пункти і прописка в елітному дивізіоні Ліги Націй, то вийдіть на поле і покажіть, що ви сильніші, а не вирішуйте питання такими підкилимними іграми!

— На збірну України чекає технічна поразка чи буде проведено жеребкування результатів?

— Поки що не відомо, до якого рішення прийде УЄФА. Важко сказати. Будемо надіятися

— Директор збірної Швейцарії відзначав: «Не відчували, що Україна серйозно займалася пошуком рішення»...

— Всі ми розуміємо, чому він так говорить. Збірній Швейцарії потрібні три очки. Вони б не переграли нашу збірну навіть в ослабленому складі.

— Якби на місці України в аналогічній ситуація була Німеччина чи Іспанія, ставлення було б ідентичним?

— Навіть розмов не було б. Вийшли б і грали, як грали до цього. Зрозуміло, що з іспанцями і німцями вони себе так не повели б.

Гравці говорять, що почувають себе абсолютно нормально з позитивним тестом на коронавірус. Більшість переносять його навіть без температури, а їх відсторонюють від гри і навіть матчі скасовують...

— Людям старшого віку - важче. Більшість людей, особливо молоді, того не відчувають. Показав тест результат і все. Цим можна крутити, як завгодно. Питання ще й в тому, де ці тести робили. Але що ж зробиш, такий складний і незрозумілий період переживаємо.

Микола Тимощук