Футбольна асоціація Швейцарії у випадку з Україною знайшла приклад для УЄФА на свою користь

Збірна України 19 Листопада, 11:26 7143
Футбольна асоціація Швейцарії у випадку з Україною знайшла приклад для УЄФА на свою користь
Прецедент - технічна поразка «Слована» в ЛЧ.

Керівництво Швейцарської футбольної асоціації може використати прецедентне право у тому випадку, якщо УЄФА ухвалить рішення щодо матчу останнього туру групи А4 Ліги націй проти збірної України – якщо воно призведе до пониження їх національної збірної у класі.

Швейцарці наводять приклад випадку в серпні довкола матчу кваліфікації Ліги чемпіонів між фарерським «Клаксвіком» і словацьким «Слованом».

Спочатку матч «Клаксвік» - «Слован» був призначений на 19 серпня, але через випадки зараження COVID-19 у словацького клубу гру було перенесено на 21 серпня. «Слован» мав забезпечити явку на гру резервного складу, оскільки основа була поміщена владою Фарерських островів на карантин.

Відтак 21 серпня матч знову не відбувся, бо у «Слована» знову виявили заражених коронавірусом. УЄФА зарахував «Словану» технічну поразку (0:3). Словаки її оскаржили в Спортивному арбітражному суді Лозанни. Але в підсумку він підтримав рішення УЄФА і залишив апеляцію без уваги, пише Blick.

Схожий прецедент, як вважають в асоціації Швейцарії, свідчить на їхню користь – на випадок, якщо ситуація дійде до потреби використання всього арсеналу юридичних методів боротьби.