Футбол України 21 Листопада, 17:54 582
Друга ліга. «Кривбас» втрачає очки і вибуває з трійки лідерів, «Ужгород» знущається над «Карпатами» | 19-27
Чотири команди швидко повели в рахунку.

ЧЕРКАЩИНА - КРИВБАС 1:1 (0:1)

Голи: Клімаков (61) - Берко (14)

Коментувати цей поєдинок допомагав Володимир Лашкул, який відразу ж натякнув на «кураторів» сьогоднішнього суперника його команди, які нібито перешкодили арбітрам зарахувати швидкий гол в ворота Романа Льопки.

Правда гол вже у ворота «Черкащини» жоден арбітр не зміг би скасувати, при всьому бажанні. Андрій Григорик знайшов передачею Віктора Берка і той пробив здалеку. Воротар «Черкащини» Денис Старченко зіграв невпевнено і пропустив між ніг, що дозволило лідеру повести в рахунку.

Після перерви господарі зрівняли, в який уже раз подача Юрія Малєя зі штрафного стала гольовою, замкнув її ударом головою захисник Дмитро Клімаков.

МИКОЛАЇВ-2 - ТАВРІЯ 0:3 (0:2)

Голи: Чмеленко (7), Бойко (45), Фаюк (90)

Матч проходив на Верхньому полі центрального стадіону Миколаєва, хоч перша команда «корабелів» і намагається уникати домашніх матчів, проводячи вже шість зустрічей поспіль в рамках Першої ліги на виїзді.

Уже в дебюті гості повели, Павло Чмеленко прямим ударом зі штрафного, немов рукою, поклав м'яч у сітку воріт Аміра Агаларова. Ну а на останній хвилині першого тайму, Олексій Бойко замкнув простріл партнера зліва і зробив перевагу «Таврії» ще більш комфортною.

Перемога в цьому матчі і втрата очок «Кривбасом» дозволила «Таврії» повернутися в трійку. Причому гол Андрія Фаюка в кінцівці нічого не вирішував в ракурсі окремо взятого матчу з «Миколаєвом-2», але дозволив підопічним Шевченка обійти «Металург» і стати другими в таблиці групи Б!

ЧАЙКА - ЧЕРНІГІВ 2:0 (1:0)

Голи: Лига (3, 55)

Одна з перших же атак господарів поля в Макарові привела до голу. Володимир Тименко прострілив з правого флангу, захисник передачу перервав, але тим самим лише завадив своєму ж голкіперу, при цьому не розрядивши обстановку повністю. Олег Лига легко використав шанс, що йому було надано, і увігнав круглого в порожні ворота з кількох метрів.

Той же Лига забив і другий м'яч, вже в дебюті другого тайму. Це стало закономірним втіленням ігрової переваги фаворита в результат.

КАРПАТИ (Львів) - УЖГОРОД 0:5 (0:1)

Голи: Пуканич (1), Чонка (60), Ряшко (63), Тищук (77), Беца (80)

Швидко пропустили і львівські «Карпати», навіть надшвидко. У штовханині біля воріт Адріан Пуканич вже на 19-й секунді переправив м'яч за лінію воріт Валентина Гороха. Ну а після перерви капітан «Ужгорода» відзначився і результативною передачею на Юрія Чонку. Не можна пройти повз позиційний провал захисту господарів, які занадто захопилися атаками. Через кілька хвилин ще одна неузгодженість захисників «Карпат» привела до красивого удару Віктора Ряшка із забійної позиції і рахунок став великим!

Надалі гра перетворилася у побиття, в якому «Карпати» брали участь лише в якості статистів. Четвертий гол організував Віктор Ряшко, що запустив у прорив лівим флангом Стефана Федака, а той вже знайшов у штрафному Павла Тищука, який відзначився голом після виходу на заміну. Василь Беца ж в одній з наступних атак просто на силу пробив у ближній кут і застав зненацька Гороха. Правда звинувачувати молодого голкіпера не має сенсу, всі «Карпати» в ці хвилини перебували в стані гроггі...

«Ужгород» не зміг піти з п'ятого місця, але впритул підібрався до інших «Карпатам», із Галича, маючи дві гри в запасі. Львів'яни ж зустрінуть Новий рік на дні турнірної таблиці групи А, маючи в активі лише чотири очки.