Навіть при Януковичі такого не було! Президент клубу ПФЛ розкритикував УАФ

Футбол України 22 Листопада, 21:03 1105
Навіть при Януковичі такого не було! Президент клубу ПФЛ розкритикував УАФ
Шеф «Гірника-Спорт» Петро Каплун вважає, що «Дніпро-1» порушив правила.

Президент «Гірника-Спорт» Петро Каплун розкритикував керівництво УАФ та пояснив свою позицию щодо порушення регламенту клубом «Дніпро-1» у матчі з його командою у Кубку України, який відбувся 30 вересня:

«Нам кажуть, що апеляція відхилена. КДК парить нам це рішення по матчу з «Дніпром-1», а УАФ спокійно собі за цим спостерігає. Апеляційний комітет, Палата з вирішення спорів перетворилися в каральні органи. Їх істина не цікавить, їх цікавлять гроші: покарати, покарати! Не підказати, а покарати!

Футбол в руїнах лежить, рівень впав. А ми кричимо: ура, наша збірна стала чемпіоном світу U-20. Ми вже пишаємося тим, що збірна вийшла на Євро, а інші країни регулярно беруть участь в цих змаганнях. А для нас це радість, для такої футбольної країни.

Керівництво каже, що у нас розквіт футболу. Де він? Де аматорський футбол, де дитячий? На якому рівні знаходиться професійний футбол? Як ми виступаємо в єврокубках – ось це показник нашого футболу.

Такого непрофесійного керівництва я ще не бачив. І розповідають, що за Януковича було таке. Не було такого за Януковича, ніхто не втручався в цей процес. Були компетентні і КДК, і апеляційний комітет, і всі комітети. А зараз свої люди там розпихані».