Таблиця коефіцієнтів: «Динамо», «Шахтар» та «Зоря» заочно борються з Туреччиною

Футбол України 23 Листопада, 22:03 1168
Таблиця коефіцієнтів: «Динамо», «Шахтар» та «Зоря» заочно борються з Туреччиною
Минулий тур виявився провальним для українських клубів на євроарені. Три поразки й нуль очок до Таблиці коефіцієнтів. Шотландія змогла трохи наростити відрив, Туреччина наблизилася до нас на відстань однієї нічиєї (0,2 бала). Про Австрію вже й не говоримо: тенденція така, що її в цьому сезоні наздогнати й випередити не вдасться.

Отже, четвертий тур – ті самі суперники, тільки на інших полях. Шахтар зіграє проти Боруссії М на виїзді (перший матч – поразка 0:6), Динамо зіграє з Барсою вдома (перший матч – поразка 1:2), Зоря відправиться в гості до АЕКа (перший матч – поразка 1:4).

На кону стоять шість очок, або 1,2 бала до ТК. У Туреччини ставки нижчі – чотири очки, або 0,8 бала до ТК. Але ж в минулому турі турки взяли максимум (суперники – Карабах та МЮ). Цього разу є надія, що представник АПЛ не допустить недооцінки Істанбула, а команда з Азербайджану вдома дасть бій Сівасспору.

У Шотландії гостьовий матч зі Спартою (вдома Селтік програв чехам 1:4) та домашній – з Бенфікою (в гостях Рейнджерс зіграв унічию 3:3). На кону цілий бал до ТК (4 / 4). Але поки що ця країна ще не брала максимуму з можливого в турі.

Отже, найголовніше завдання тижня – не віддати Туреччині 12-у позицію. По можливості не відпустити у відрив Шотландію.

Усі цікаві для нас матчі відбудуться у вівторок, середу та четвер.