Мірча Луческу: «Динамо» складно розраховувати на щось в такій групі»

Динамо Київ 25 Листопада, 00:38 906
Мірча Луческу: «Динамо» складно розраховувати на щось в такій групі» | 19-27 Фото: ФК Динамо
Тренер киян дав коментар після поразки з великим рахунком у Лізі чемпіонів.
«Перший тайм був трохи кращим, мали кілька моментів біля воріт суперника. При більшій частці удачі могли забити. Однак у другому таймі «Барселона» показала свій рівень. Я розумію, що гравці такої вартість не могли не зробити різницю - в класі, в швидкості, в мисленні на поле. Як тільки пропустили перший гол - опустили руки і перестали вірити в себе. Не розумію, чому. Дуже незадоволений тим, що в рідкісних контратаках у нас був відсутній останній пас. Але ця молода «Барселона» нас переграла. Їх було неможливо зупинити.

І удача була на їхньому боці, забили з першого моменту. А після другого гола ми вже не грали. І що мене засмутило, так це те, що ми програвали єдиноборства. Пенальті? У мене багатий досвід, і я знаю, що в таких іграх судді зазвичай стають на бік сильнішого. Я вважаю, що це пенальті був на Вербичі. На виїзді нам не дали пенальті на Буяльському. Не ображаюся, бо знаю - допомагають найсильнішим. Судді беруть сторону великих клубів, це не новина. Але заслужена перемога «Барселони.

Мені не сподобалося, що з таким рахунком програли, повинні були боротися до кінця. З самого початку було складно розраховувати на щось в такій групі з «Ювентусом» і «Барселоною». Було ясно, за що ми будемо боротися. Тепер важливо, щоб після коронавірусу всі повернулися і відновилися. Хотілося б, щоб цей період швидше пройшов», - сказав Луческу в коментарі Футбол 1.