Йожеф Сабо: «У «Динамо» занадто багато браку. Це говорить про майстерність гравців»

Динамо Київ 25 Листопада, 12:06 1460
Йожеф Сабо: «У «Динамо» занадто багато браку. Це говорить про майстерність гравців»
Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував поразку киян «Барселоні» (0:4).

— Такий результат очікувався. «Барселона» просто так не підписує гравців - всі вміють грати в футбол. Тренер розумів, що імениті гравці проти «розібраного» «Динамо» не гратимуть - будуть просто стояти чи ходити по полю. Він зробив правильний вибір і на цей склад «Барселони» було приємно глянути. Вони мали явну перевагу і показали, як потрібно грати у футбол.

— «Динамо» не вдавалося, хоча б епізодично, контролювати гру...

— Гру контролював суперник. Кияни старалися, пресингували, але не виходило. Суперник був майстернішим, грамотно накривав і грав в один-два дотики. Цьому потрібно вчити в школах - у нас такого немає, поки що. На жаль, ми відстали в цьому плані. В нас м'яч від гравця відскакує метрів на п'ять - немає м'ягкості, елегантності.

— Можна сказати, що рахунок по грі?

— Я завжди говорив, що гра закінчується тоді, коли просвистів суддя про закінчення матчу. У «Динамо» занадто багато браку. Це говорить про майстерність гравців. В команді є гравці - їх не два чи три, які не підходять «Динамо». Побачимо, що вийде з повернення Гармаша. Раніше мені він дуже подобався - працьовитий, від штрафної до штрафної відпрацьовує.

— Які шанси в матчі з «Ференцварошем»?

— «Динамо» зобов'язане вигравати. Ребров вперед не лізтиме і буде чекати помилки. Луческу, тим паче, чекає на помилку суперника. Матч буде дуже серйозний. Це і гроші, і вихід у весняні єврокубки.

Залишається чекати на радикальні зміни вже після проходження зимових зборів?

— Дай Бог, щоб вся ця історія з коронавірусом закінчилася. В Мірчи Луческу є список гравців, з якими можна будувати команду, потенціал хороший. Побачимо, що покаже команда Містера після зимової перерви.

Микола Тимощук