«Валенсія» не зацікавлена в підписанні Коноплянки», – журналіст

Світовий футбол 25 Листопада, 13:35 915
«Валенсія» не зацікавлена в підписанні Коноплянки», – журналіст
Інформація про можливе повернення Євгена Коноплянки в Іспанію, ймовірно, виявилися передчасною.

Нагадаємо, нещодавно іспанський ЗМІ повідомив про інтерес «Валенсії» до вінгера «Шахтаря» і збірної України. Начебто президент «кажанів» Пітер Лім налаштований підсилити команду недорогими футболістами, а Коноплянка є одним із кандидатів.

Втім, головний тренер та спортивний директор не зацікавлені в трансфері Коноплянки. Свого часу Хав'єр Грасія очолював Уотфорд, якому пропонували підписати українця. Можливо, саме тому зараз такі чутки і виникли. Про це повідомив ведучий ТаТоТаке Михайло Співаковський, посилаючись на власні джерела.

За його словами, така інформація могла з'явитися через те, що Пітер Лім, який є сінгапурцем, має зв'язки з топовими агентами. Інтереси Коноплянки представляє Фалі Рамадані, якому теоретично президент «Валенсії» міг би зателефонувати.

«Якщо навіть Пітер Лім скаже тренеру: «Давай, візьмемо цього хопця. Мені здається, він прикольний». Грасія, можливо, навіть візьме його в команду, але ставити не буде. Втім, ймовірність такого розвитку подій є дуже низькою» – зазначив Співаковський.