Олег Печорний: «Якщо УАФ програє в Лозанні – Павелко повинен піти у відставку разом зі своєю командою»

Динамо Київ 25 Листопада, 20:12 2459
Олег Печорний: «Якщо УАФ програє в Лозанні – Павелко повинен піти у відставку разом зі своєю командою»
Президент Асоціації футболістів України Олег Печорний, в коментарі 1927.kiev.ua, жорстко розкритикував дії ФФУ та її глави Андрія Павелка в ситуації зі скасованим матчем Швейцарія - Україна, за який наша збірна отримала технічну поразку.
— Це повний безлад! Нашу країну, збірну та її вболівальників принизили. Якщо УАФ програє в Лозанні – Павелко повинен піти у відставку разом зі своєю командою. Це все їхнє недоопрацювання.

Андрій Павелко входить в комітет УЄФА - чим він там займається?! Якби був сильний президент УАФ - все вирішилося б по-іншому. Питання потрібно було вирішувати на території Швейцарії, а вони все затягнули, незрозуміло чим займалися, поки гравці нашої збірної «стирчали» там два дні в підвішеному стані...

Чому міністр закордонних справ Дмитро Кулеба не виступив із заявою? Всі депутати, офіс президента, наше Міністерство охорони здоров'я, Міністерство спорту, в решті-решт - чому всі мовчали, поки головний лікар швейцарського кантона вирішив долю цього матчу? Чому виступали тільки вболівальники і журналісти?! Так плюнули нам в обличчя!

За що нам дали технічну поразку? Збірна України була готова грати. В будь-якій команді гравці випадають через позитивні тести на коронавірус - хворіють по 6-8 футболістів і команди грають. Швейцарці злякалися нашу збірну і вирішили таким чином залишитися в дивізіоні А Ліги Націй.

Тепер Андрієві Павелку довести правоту в CAS буде непросто. Це буде набагато складніше, ніж стравлювати «Динамо» і «Маріуполь», як це було два роки тому....

Якщо в цій справі нашу правоту не буде доведено - він повинен піти у відставку.

Як президент Асоціації футболістів України, я готовий допомогти Андрієві Павелку, якщо він звернеться, тому що цей прецендент — плювок від Швейцарії всьому українському народу. Скільки можна над нами знущатися?!