Віктор Скрипник: «Ми приїхали до Афін не для того, щоб подивитися місто»

Футбол України 25 Листопада, 23:56 245
Віктор Скрипник: «Ми приїхали до Афін не для того, щоб подивитися місто»
Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник розповів про свої відчуття перед матчем Ліги Європи проти клубу АЕК, який пройде 26 листопадa.

- Будь-яка гра, яка буде, це звичайно ж можливість себе проявити, зіграти якісно. Після поразки вдома - шанси на вихід з групи дуже малі, але кожна гра - це виклик для хлопців, ми хочемо поборотися і показати себе на вищому рівні. Ми граємо на виїзді, але ми налаштовуємося тільки на перемогу.

Ми не граємо щороку в єврокубках, але кожен виступ, повторюся, – це можливість себе проявити, себе показати, порівняти себе з відмінними командами, які так само з нами виступають. Нова гра – це виклик для гравців основи і молодих хлопців.

- Після матчу, який зіграний в Запоріжжі, пройшло вже 3 тижні, ви напевно, вже більш ніж детально вивчили всі аспекти і помилки. Чи є поправки, дивлячись на той матч та на завтрашню гру?

- Звичайно, вони є. Грубо кажучи, завтра у нас буде другий тайм протистояння, перший ми програли. Знову ми, на жаль, граємо без глядачів. Ми збираємося показати гру кращу, ніж вона була в Запоріжжі, ліквідувати ті помилки, які були. Тепер ми знаємо більш детально суперників, але і вони нас змогли вивчити детальніше. Під час паузи ми все розбирали, займалися поліпшенням моментів і гри. Тільки завтрашня гра покаже «що до чого».

- Завтра, природно, буде зовсім інша гра, починаючи з того, що вона виїзна. Якщо вам вдасться перемогти, що крім трьох очок ви винесете від цієї гри? Тренер АЕК сказав, що це вже буде заключна гра за можливостями, як для «Зорі», так і для них, для греків це останній шанс зачепитися за вихід з групи.

- Ми приїхали до Афін не для того, щоб подивитися прекрасне місто, зіграти на відмінному стадіоні і поїхати додому ні з чим. Завтра ключова гра, ми хочемо поповнити свою турнірну таблицю максимумом з завтрашньої гри. Граєш не щороку проти таких сильних європейських команд. Ми до цього прагнули, ми зараз тут для того, щоб показувати хороший футбол і головне результат.

- Побачили ми, що не в повному складі команда прилетіла до Греції, є невеликі кадрові проблеми, розкажіть про них.

- Ми завжди хвилюємося, коли здаємо тести на коронавірус, зараз жахливе становище в світі, та й в Україні. Практично в кожній команді є інфіковані, хоч навіть і була інформація, що і нас це торкнулося, але таке сталося лише в дублюючому складі. А ті хлопці, які залишилися вдома - у них просто банальні травми. Дмитро Хомченовський і Ловро Цвек потягнули м'язи. Але не думаю, що вони надовго випали зі складу, хоча, проте, прикро, що таке трапляється. Але у нас вистачає людей: 17 польових, 3 воротарі. Потрібна кількість гравців є, всі готові завтра виступити.

- Після минулого поєдинку які зміни відбулися в команді, коригування для того, щоб команда була готова завтра зіграти інакше.

- Це повсякденна робота всіх спортсменів – аналізувати свої ігри, завжди шукаєш інші можливості і поліпшення. Так що це процес, який не припиняється, і кожну гру можна порівняти з іспитом, ми 3 тижні наполегливо до нього готувалися, і подивимося завтра, наскільки добре ми його здамо.