В'ячеслав Шевчук: «Шахтар» опустився на дно»

Футбол України 27 Листопада, 02:27 1202
В'ячеслав Шевчук: «Шахтар» опустився на дно»
Екс-гравець «Шахтаря» - про поразку від «Боруссії» Менхенгладбах.

Колишній захисник «Шахтаря» В'ячеслав Шевчук поділився враженнями з приводу розгромної поразки команди від «Боруссії» Менхенгладбах 0:4 в четвертому турі Ліги чемпіонів:

«Матч для «Шахтаря» не вдався і по грі, і по результату. «Шахтар» не зміг зробити відповідні висновки, а, може, і зробив, але на даний момент не може дати «Боруссії» щось нове. У «Шахтаря» повністю не вийшла гра, не було концентрації, адже всі м'ячі були забиті після стандартних положень, а при стандартах дуже важлива увага і концентрація. На даний момент «Шахтар» знаходиться в поганій фізичній формі, також є проблеми з психологією, немає впевненості в своїх силах.

Я не побачив якість гри від «Шахтаря». Команда зараз не може використовувати вихід з оборони, немає високого пресингу, є в середній лінії контроль м'яча, але цього мало зараз. Статистика, хто контролює м'яч - не перевага, це не гольові моменти. Зараз «Шахтар» опустився на дно. Потрібно знову засукати рукава і працювати над усіма компонентами гри.

«Шахтар» - команда для Ліги чемпіонів. Ліга Європи - це зовсім інший турнір, в якому «Шахтар» перевершував багатьох своїх суперників. Ліга чемпіонів - це інший турнір, іншу якість, інша інтенсивність гри. Зараз є реальний шанс залишитися в Лізі Європи і продовжити виступи в єврокубках, тому команда повинна бути сконцентрована, в останніх матчах Ліги чемпіонів взяти очки і продовжити виступи в Лізі Європи».