Чемпіонат U21. «Динамо» у результативному матчі перемогло «Ворсклу»

Динамо Київ 27 Листопада, 15:26 2101
Чемпіонат U21. «Динамо» у результативному матчі перемогло «Ворсклу» | 19-27 Фото: ФК Динамо

У п’ятницю, 27 листопада, молодіжна команда «Динамо» провела матч 11-го туру чемпіонату U21.

У гості до підопічних Юрія Мороза завітала полтавська «Ворскла», яку наша команда приймала на клубній базі в Кончі-Заспі. Поєдинок вийшов напруженим, бойовим та результативним та завершився мінімальною перевагою динамівців – 3:2. Причому, усі п’ять м’ячів команди забили у другому таймі.

Гру динамівці розпочали із перспективної атаки за участі Волошина та Ваната, а також хорошого дальнього удару Мащенка над поперечиною, але полтавчани змогли стримати стартовий натиск киян та відсунути гру від своїх воріт, навіть зробивши кілька гострих випадів до воріт Нещерета. Загалом, господарі більше володіли м’ячем та розгортали позиційні атаки. Гості ж більше грали від оборони, сівши до власних воріт, і розраховували на контратаки. Небезпечних моментів обидва суперники створювали небагато, а темп гри був не надто високим.

Спроби динамівців вразити ворота Ісенка були нейтралізовані на підступах до штрафного майданчика, м’яч перехоплювався суперниками або вдало на виході грав воротар «Ворскли». А після перспективних навісів з флангів першими на м’ячі опинялися полтавчани. Наприкінці тайму команди обмінялися небезпечними ударами – у «Ворскли» поруч зі стійкою зі штрафного пробив Кулаковський, а у «Динамо» Мащенко низом пробив трохи неточно. А перед самим свистком на перерву Волошин ледь не вивів свою команду уперед: після того, як Ісенко не дуже вдало вибив м’яч, Вікентій одразу спробував переправити його у сітку, але захисник вибив сферу із самісінької лінії воріт! А з ударом Ваната, який підхопив м’яч, впорався голкіпер полтавчан, який вже встиг повернутися у рамку воріт. Тож найцікавіші події команди відклали на другий тайм.

Щойно розпочався другий тайм, як Ванату не вистачило зовсім трішки, щоб замкнути дальню стійку після прострілу Надольського. А ось гості свій момент реалізували сповна: Татарков навісив справа до штрафного майданчика, де Книш головою переправив м’яч у сітку. Щоправда, раділи ворскляни недовго, адже вже через хвилину Цитаїшвілі, пройшовши лівим флангом, низом спрямував м’яч у дальній кут воріт, зрівнявши рахунок.

Надалі кияни продовжили вести гру, контролюючи м’яч, і через деякий час повели у рахунку: з ударом Цитаїшвілі зі штрафного у площину воріт в ефектному стрибку впорався Ісенко, але м’яч підхопив Бодня, який у боротьбі із захисником переправив його у сітку – 2:1. Втім, гості не знітилися та в одній з атак зуміли заробити пенальті: арбітр угледів порушення правил з боку Скорка у межах власного штрафного майданчика. Одинадцятиметровий удар чітко реалізував Чуєв. Хорошу нагоду знову вийти уперед мав Цитаїшвілі, але свою команду знову врятував Ісенко, зреагувавши на потужний удар Георгія.

Кияни продовжили нагнітати ситуацію біля воріт суперника, перевівши гру на чужу половину поля, але ані удари з гри Надольського і Шулянського, ані кілька подач поспіль від кутової позначки ефективними не стали. А ось вихід на заміну Сухоручка приніс плоди: Цитаїшвілі вивів Данила один на один із воротарем, і той відправив м’яч у протихід голкіперу – 3:2. У час, що залишився до фінального свистка, ще одного разу виходив віч-на-віч із воротарем Шулянський, але Артему не вдалося переграти Ісенка.

Сезон 2020/2021. Чемпіонат U21, 11-й тур

«Динамо» – «Ворскла» – 3:2 (0:0)

27.11.2020. Віта-Литовська, НТБ «Динамо»

«Динамо»: 35. Нещерет, 3. Боль, 4. Біловар (6. Бодня, 46), 9. В. Мащенко (11. Шулянський, 75), 10. Ванат (16. Сухоручко, 85), 14. Цитаїшвілі, 15. В. Волошин (7. Надольський, 46), 17. Білошевський (к) (18. Тлумак, 75), 19. Вівчаренко, 20. Бражко, 22. Скорко.

«Ворскла»: 51. Ісенко, 56. Чуєв (к), 41. Павлюк, 43. Дмитрук (53. Пось, 60), 32. Куценко, 47. Гаджук, 57. Книш, 54. Татарков, 45. Власов (36. Уманець, 79), 15. Кулаковський (24. Пелипенко, 79), 63. Руденко (49. Бугаєнко, 42).

Голи: Цитаїшвілі (52), Бодня (63), Сухоручко (88) – Книш (51), Чуєв (72, з пен.)

Попередження: Біловар (38), Боль (60) – Власов (73).