«Якщо завтра «Шахтар» запросить Луческу, він приїде»: Денисов розповів, чому румун може покинути «Динамо» заради «гірників»

Динамо Київ 27 Листопада, 22:06 1476
«Якщо завтра «Шахтар» запросить Луческу, він приїде»: Денисов розповів, чому румун може покинути «Динамо» заради «гірників»
Директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов поділився думками щодо моральних принципів головного тренера «Динамо» Мірчі Луческу.
«З урахуванням всього, що ми бачили за останній час в ситуації з приходом Луческу в «Динамо», я не сумніваюся, що якщо завтра «Шахтар» запросить Луческу, він прийде. Правда, я не впевнений, що якщо через півроку або рік його запросить «Динамо», він так само не прийде в «Динамо».

У Луческу немає нічого особистого. Як у фільмі «Хрещений батько»: «Передайте Майклу, це тільки бізнес, нічого особистого». Чи готовий буде до таких запрошень «Шахтар»? Думаю, це буде хороше питання для інтерв'ю з президентом клубу Рінатом Ахметовим.

Буде цікаво, що він на це скаже. Я особисто не думаю, що на такі маневри з точки зору моралі буде згоден президент «Шахтаря», – поділився Денисов у власному шоу на YouTube «Денисов Time»Денисов Time».

Нагадаємо, румун зі скандалом очолив київський клуб влітку 2020 року, до цього пропрацювавши 12 років на чолі «Шахтаря».