Зінченко: «Це була моя помилка, що не попросив заміну в матчі з Німеччиною»

Футбол України 27 Листопада, 22:55 1293
Зінченко: «Це була моя помилка, що не попросив заміну в матчі з Німеччиною»
Гравець збірної України Олександр Зінченко розповів про свою травму, яку він отримав у матчі Ліги націй з Німеччиною (1:3).
«На 10-й хвилині Горетцка вставив мені дуже неприємно в стегно, дуже сильно забив ногу. Правда, мені важко прийняти, якщо це було зроблено спеціально. Але там був такий епізод, що важко причепитися. Він зловив мене здорово і найголовніше - влучив саме в ту точку, де перетин стегна і коліна. Буває, тобі забивають стегно, тобі потрібно розбігатися по ходу матчу. Але він мені так влучив...

Чому не попросив заміну? Розумів, що якщо сяду в перерві в роздягальні, потім більше не встану. Думав, що ще зможу розбігатися. Напевно, це була моя помилка, потрібно було йти з поля відразу ж. Хто знав, він просто взяв і вимкнув мене з гри. Я не міг навіть прискоритися жодного разу, тому що нога не дозволяла.

Це була моя помилка. Я її визнаю. Буде для мене великим уроком. Через біль не можна грати. Якщо щось турбує - потрібно йти. Зрозуміло, бувають різні матчі. Знаю свій тупий характер, що ніколи не попрошу заміну. Біль чи ні - неважливо, якщо ти на поле», - сказав Зінченко.