Чемпіонат U-19. «Динамо» спокійно розібралося з «Ворсклою»

Динамо Київ 28 Листопада, 15:15 1573
Чемпіонат U-19. «Динамо» спокійно розібралося з «Ворсклою» | 19-27
У рамках 11-го туру юнацької першості підопічні Ігоря Костюка приймали на клубній базі “Динамо” у Віті-Литовській гостей із полтавської “Ворскли”.

Динамівці, слідуючи статусу лідерів турнірної таблиці та господарів поєдинку, інтенсивно розпочали матч, щільно пресингуючи суперників в атаці. Вже на перших хвилинах по воротах Кирила Фесюна було завдано кілька ударів - пострілами у площину відзначилися Антон Царенко, Назар Волошин, Ілля Скрипник.

Поступово ворскляни почали вирівнювати гру, періодично перехоплюючи ініціативу, однак флангові забігання їм успіху не принесли - динамівці надійно перекривали підходи до власних володінь.

Коли перший тайм перевалив за екватор, моменти біля воріт “Ворскли” ставали все більш небезпечними. Дячук завдавав удару головою після подачі з кутового, однак пробив по центру, влучивши у голкіпера. Згодом Фесюк парирував удар Волошина впритул, а Кузик непогано пробив зі штрафного, направивши м’яч поруч зі стійкою.

Гол у ворота полтавців назрівав - і таки був забитий на 37-й хвилині. Царенко та Волошин зберегли м’яч у боротьбі з захисниками та увірвалися до штрафного “Ворскли”, і після ефектної передачі Назара п’ятою Антон переправив круглого у ворота.

До перерви динамівці продовжували переважати суперників, а на старті другого тайму втілили свою перевагу у ще один гол. Після втрати ворсклянами м’яча на половині поля киян і прориву Назара Волошина правим флангом ігровий снаряд був переведений до штрафного, де швидше за інших розібрався Кирило Попов, пробивши під штангу - 2:0!

“Ворскла” відповіла двома ударами з-за меж штрафного, але в обох випадках правильне місце в воротах займав Денис Ігнатенко. У свою чергу, пізніше надійно зіграв і Фесюн, який випередив Царенка на м’ячі під час виходу динамівця один на один.

Провівши ряд замін, Ігор Костюк вимагав від своїх підопічних не збавляти обертів і залишатися зосередженими і в атакувальних, і в оборонних діях. Могли кияни й пропустити на останніх хвилинах основного часу - після удару Бугаєнка зі стандарту м’яч влучив у каркас воріт. Проте більше нічого створити “Ворсклі” не вдалося - команда завершувала гру в меншості після вилучення з поля Ямполя, який зрізав Царенка.

Після 12-ти зіграних турів динамівці зберігають за собою перший рядок турнірної таблиці, набравши 28 очок і випереджаючи “Шахтар” на 4 залікові пункти (наша команда провела на гру більше).